18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

"niezła laska"

Pawłowicz chwali się zdjęciem z młodości i zachwyca swą urodą. "Geny"

Emilia Waszczuk
27.11.2019  13:37
Pawłowicz chwali się zdjęciem z młodości i zachwyca swą urodą. "Geny"
Pawłowicz chwali się zdjęciem z młodości i zachwyca swą urodą. "Geny" Fot: Grzegorz Banaszak/REPORTER

Eksposłanka, a dziś sędzia TK Krystyna Pawłowicz, nie lubi, gdy ktoś mówi, że była kiedyś "fajna". Szybko więc ostatnie takie doniesienia zdementowała i stara sie udowodnić, że z luzem jej nie po drodze, jest za to niezwykle piękna.

Krystyna Pawłowicz bardzo wzięła do siebie to, co wydarzyło się na Twitterze, a mianowicie "oskarżenie" jej o bycie wyzwoloną, udział w koncercie i całkiem udane pozowanie do zdjęcia.

Przypomnijmy. W serwisie pojawiła się fotografia młodziutkiej dziewczyny, łudząco podobnej do Pawłowicz, z papierosem w ręku, zupełnie ubranej, ale bez stanika. Polityczka zdjęcie zobaczyła i się oburzyła, z automatu dementując: nigdy nie byłam wyzwolona! Ten wyzywający styl to nie mój!

Prawdziwa Pawłowicz na zdjęciu z młodości

Mimo to zdjęcie ciągle krążyło w sieci, pani Pawłowicz postanowiła więc pokazać prawdziwą siebie. Wybrała fotkę, do której pozowała w wieku 48 lat. Uśmiechnięta, z rozpuszczonymi włosami, łudząco podobna do dziewczyny z "fejkowego" zdjęcia.

Po lewej stronie - ja w wieku 48 lat.
Po prawej stronie, jakaś dziewczyna, pewnie ok. 20 lat, której zdjęcie rozsyła się na TT jako rzekomo moje.
To tyle w sprawie tego fejku

- napisała.

Pod zdjęciem posypały się komentarze, w których fani kontrowersyjnej eksposłanki zauważają podobieństwo i zachwycają się pięknem swej idolki. Ktoś pisał o fontannie młodości, z której Pawłowicz musiała pić, by tak wyglądać. Inny nazywa ją "niezłą laską". Ona komentuje wszystko jednym słowem: Geny.

Czytaj także
Przeczytaj więcej