18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Kobieta mocna jak spirytus

Pawłowicz czule o pośle Lewicy: "dziadu kalwaryjski, łachu!"

Wojciech Kozicki
28.04.2022  20:57
Pawłowicz kontra dobre maniery. Kwiecista polszczyzna jako broń
Pawłowicz kontra dobre maniery. Kwiecista polszczyzna jako broń Fot: Tomasz Jastrzebowski/REPORTER/East News

Krystyna Pawłowicz na Twitterze znów poczuła zew bojowy. Tym razem jej ofiarą padł poseł Lewicy Tomasz Trela. Ex-posłanka poczuła się skowyrna tygrysica, gdy polityk zasugerował, by ujawniła swoje oświadczenie majątkowe. Jest uczciwa i czysta jak zła, więc oczywiście tego nie zrobi.

Poseł Lewicy Tomasz Trela 25 kwietnia zawnioskował do Trybunału Konstytucyjnego o ujawnienie oświadczeń majątkowych sędziów. Zapewne nie spodziewał się, że tym sam wcisnął detonator z napisem „Krystyna Pawłowicz”. Pod jego adresem poleciała tak soczysta wiązanka inwektyw, że aż  na Twitterze zrobiło się jakoś zimniej i mrocznej.

Pawłowicz kontra Trela. Jak kulturalnie obrazić człowieka?

Krystyna Pawłowicz oczywiście zapewnia, że oświadczenia majątkowego nie pokaże. Trela zasugerował, że być może posłanka „bierze w łapę”. Oj, no i się chłopaczyna doigrał…

Osoba publiczna, która nie chce ujawnić swojego oświadczenia majątkowego, bierze po prostu w łapę. Jestem ciekawy, ile i za co wzięła Pawłowicz z Przyłębską? – zapytał Trela na Twitterze.

Krystyna Pawłowicz puściła lejce dobrych manier. Pod adresem Treli poleciała sążna wiązanka epitetów.

Lewacki poseł Tomasz Trela chce ujawnienia mego stanu majątkowego... Ty chamie ! Łobuzie ! Dziadu kalwaryjski ! Udowodnij najpierw, że brałam łapówki ! V ruska kolumno ! Łachu jeden ! Albo na kolana, pod stół i odszczekać ! Was ucieszy tylko seria w nasze plecy... – oburzał się Pawłowicz na Twitterze. (pisownia oryginalna)
Czytaj także