18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Samozaoranie level hard

Mają haki na Pawłowicz. To WIDEO ją pogrąży?

05.11.2019  11:34
Krystyna Pawłowicz sama się zaorała - kontrowersyjna wypowiedź
Krystyna Pawłowicz sama się zaorała - kontrowersyjna wypowiedź Fot: Facebook/Krystyna Pawłowicz

Krystyna Pawłowicz nie daje Polakom oddechu. Jeszcze dobrze nie odeszła, a już wróciła. To już potwierdzone, będzie kandydatką Prawa i Sprawiedliwości na sędziego Trybunału Konstytucyjnego.

Krystyna Pawłowicz walczy o awans. Z szeregowej byłej posłanki stała się właśnie kandydatką PiS na sędziego Trybunału Konstytucyjnego. Wywołało to oburzenie, a jej przeciwnicy nie próżnują. Odkopali w internecie nagranie, które może ją pozbawić szansy na objęcie prestiżowego stanowiska.

W jednym z wywiadów dla Telewizji Republika stwierdziła, że Trybunał Konstytucyjny wcale nie jest potrzebny, ponieważ „narusza zasadę demokratyzmu”. Po co w takim razie kandyduje? Być może zainspirował ją Janusz Korwin-Mikke, który został europosłem, by walczyć z Unią Europejską za jej pieniądze…

Ma władzę, której nie powinien mieć w systemie demokratycznym. Narusza zasadę demokratyzmu, podstawową zasadę współczesnych państw cywilizowanych. Jeśli reprezentantem narodu jest parlament, to nie może mieć ostatniego słowa organ polityczny wyodrębniany w politycznych procedurach - mówiła Pawłowicz o Trybunale Konstytucyjnym.

Pawłowicz uważa, że Trybunał Konstytucyjny nie może mieć ostatniego słowa. Sądząc po komentarzach, wiele osób marzy, by posłanka PiS wreszcie powiedziała swoje ostatnie słowo...

Czytaj także
Przeczytaj więcej