18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Zadowoli miłośników sztuki!

Pawłowicz ujawniła swój talent. Jej ręce czynią cuda!

Wojciech Kozicki
19.07.2020  20:56
Pawłowicz i nowa pasja - ma fach w rękach?
Pawłowicz i nowa pasja - ma fach w rękach? Fot: Rafal Niewiadomski/REPORTER/East News

Krystyna Pawłowicz ma talent nie tylko do polityki! Okazało się, że czupurna była posłanka ma także sprawne ręce, którymi potrafi czynić cuda. Zaprezentowała na Twitterze swoje rękodzieła i zamierza je wkrótce sprzedawać!

Sędzia Trybunału Konstytucyjnego Krystyna Pawłowicz obnażyła w mediach społecznościowych swój zaskakujący talent. Trzeba przyznać, ma fach w rękach! Spodziewaliście się, że drzemie w niej artystyczna dusza? Była posłanka rysuje, a swoimi dziełami pochwaliła się w internecie.

Rysunki Pawłowicz

Takie tam amatorskie rysunki z młodości – napisała Pawłowicz na Twitterze.

Jeśli jesteście fanami rysunków Pawłowicz, ma dla was dobre wiadomości. Prace Pawłowicz będą wkrótce wystawione na sprzedaż i będzie je można kupić na aukcji. Spodziewajcie się, że we wrześniu rysunki posłanki dostaniecie w Antykwariatach Warszawskich "Lamus".

Co rysuje Pawłowicz? Wyczarowuje na papierze intrygujące portrety, a na jednym z nich widoczna jest była Premier Indii Indira Gandhi. Rysowała też takie postacie jak Jimi Hendrix i Pablo Picasso.

 

Czytaj także
Przeczytaj więcej