18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Szokujące treści

Pedofilia i zoofilia na KONFERENCJI PRASOWEJ. Minister PiS odpłynął

27.09.2021  17:46
Zoofilia i pedofilia na konferencji prasowej ministra PiS
Zoofilia i pedofilia na konferencji prasowej ministra PiS Fot: Zbyszek Kaczmarek/REPORTER

Minister PiS na konferencji prasowej zaprezentował materiały, które można uznać za gorszące. Czy zdjęcia zoofilskie i pedofilskie powinny być oglądane w takim miejscu?

W Polsce trwa stan wyjątkowy, który najprawdopodobniej zostanie przez władze przedłużony. Nastroje społeczne z tym związane są skrajnie negatywne, ale rządzący nie reagują na takie zmiany nastawienia. Co więcej, podczas oficjalnych konferencji prasowych narażają obywateli na gorszące treści.

W poniedziałek odbyła się konferencja prasowa ministrów obrony narodowej oraz spraw wewnętrznych ws. sytuacji związanej z migrantami z Bliskiego Wschodu próbującymi przekraczać polsko-białoruską granicę. Podczas tego spotkania zaprezentowano treści, które wiele osób uzna za skandaliczne.

Zdjęcia zoofilskie i pedofilskie na konferencji ministra PiS

Na oficjalnym pokazie slajdów można było znaleźć treści... zoofilskie i pedofilskie! Udokumentowanie tego spotkania z mediami można dalej znaleźć w sieci. Trzeba przyznać, że politycy stojący na tle takich fotografii robią porażające wrażenie, niezależnie od swojego celu.

Jak podano do publicznej wiadomości podczas konferencji, funkcjonariusze zidentyfikowali materiały świadczące o powiązaniach niektórych z zatrzymanych z organizacjami terrorystycznymi. Co więcej, jeden z obywateli Iraku na telefonie miał zdjęcia z materiałami pedofilskimi i zoofilskimi. To właśnie one zostały wyświetlone w ramach prezentacji zagrożeń. 

Tu nie chodzi o stygmatyzowanie kogokolwiek, tu chodzi o fakty pokazujące, kto forsuje naszą granicę. Musimy podzielić się tymi ustaleniami z opinią publiczną oraz powiedzieć o prowokacyjnych zachowaniach służb mundurowych białoruskich

– mówił minister Mariusz Kamiński.

W sieci nie brakuje głosów oburzenia, które jasno wskazują, że takie treści nie powinny pojawić się na oficjalnej prezentacji, nawet jeśli zostały znalezione w nośnikach danych potencjalnych napastników.

Czytaj także
Przeczytaj więcej