18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

jest oświadczenie

PiS grozi organizatorowi orgii śmiercią?! Ma siedzieć cicho

Emilia Waszczuk
04.12.2020  19:24
PiS grozi śmiercią organizatorowi orgii? david Manzheley wydał oświadczenie
PiS grozi śmiercią organizatorowi orgii? david Manzheley wydał oświadczenie Fot: ANDRZEJ IWAŃCZUK/REPORTER

Organizator głośnych w ostatnich dniach orgii dla mężczyzn wydał oświadczenie. David Manzheley informuje o naciskach węgierskiego Fideszu i polskiego PiS!

Najnowsze informacje o orgiach w Belgii i ich organizatorze. Po tym, jak David Manzheley zdradził, iż w jego imprezach mieli brać udział politycy PiS, polska policja rozpoczęła śledztwo. Służby twierdzą, że mężczyzna jest Polakiem od lat poszukiwanym listem gończym.

Teraz David Manzheley wydał oficjalne oświadczenie w sprawie. Nie cofa swoich słów, dalej twierdzi, że polscy, konserwatywni politycy bywali na jego "przyjęciach". Oznajmia za to, że wywierano na niego naciski i zażądano milczenia. Co więcej, usłyszał groźby śmierci.

Politycy węgierskiej partii Fidesz i polskiej partii PiS, którzy brali udział w moich orgiach, zażądali ode mnie milczenia pod groźbą śmierci - napisał David Manzheley w oświadczeniu przekazanym węgierskiemu portalowi Blikk. - Muszę uszanować prywatność polityków z obu krajów, którzy mają rodziny i ciągle ukrywają swoją orientację seksualną - pisze mężczyzna.

Ministerstwo Sprawiedliwości grozi organizatorowi orgii?

David Manzheley twierdzi także, że otrzymuje groźby od jednego z wysoko postawionych polityków polskiego Ministerstwa Sprawiedliwości (który bywał jego gościem). Mężczyzna boi się o swoje życie, zdecydował więc, że nie będzie udzielał więcej wywiadów w sprawie orgii, na którą wkroczyła policja, ani nie będzie w żaden sposób komentował sprawy swoich imprez.

To jednak nie koniec oświadczenia. David Manzheley podtrzymuje, że nie ma nic wspólnego z  poszukiwanym oszustem z Polski. Co więcej, przypuszcza, że materiały polskiej policji zostały sfabrykowane, aby go nastraszyć i uciszyć.