18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

smutna wiadomość

Poseł PiS nie żyje. Partia pogrążona w żałobie

08.11.2019  09:28
Poseł PiS nie żyje. Partia pogrążona w żałobie
Poseł PiS nie żyje. Partia pogrążona w żałobie Fot: Shutterstock

Nie żyje wieloletni polityk PiS, poseł kilku kadencji Stefan Zdzisław Strzałkowski. Informację o jego śmierci przekazał Joachim Brudziński.

Stefan Strzałkowski zmarł w nocy z 7 na 8 listopada w warszawskim szpitalu MSWiA. O jego śmierci poinformował na Twitterze polityk PiS, partyjny kolega Joachim Brudziński.

Dziś w nocy zmarł nasz serdeczny kolega i przyjaciel Poseł Stefan Strzałkowski. Był wieloletnim Burmistrzem Białogardu, Starostą, Posłem na Sejm, ale przede wszystkim był niezwykle dobrym człowiekiem. Będzie nam Stefciu bardzo Ciebie brakowało. Spoczywaj w pokoju przyjacielu

- napisał.

Stefan Strzałkowski miał 62 lata. Polityk Prawa i Sprawiedliwości był burmistrzem Białogardu i posłem VI, VII i VIII kadencji.

W 2015 roku nie został wybrany na posła, ale i tak nim pozostał - zaledwie kilka dni po wyborach, w Sejmie zastąpił Czesława Hoca. W tegorocznych, październikowych wyborach nie uzyskał reelekcji.

Stefan Strzałkowski
Przeczytaj więcej
Komentarze