18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Ksiądz ponad prawem?

PiS pozamykało hotele, ale nie u ojca Rydzyka

22.03.2021  16:38
Tadeusz Rydzyk oferuje noclegi
Tadeusz Rydzyk oferuje noclegi Fot: WITOLD ROZBICKI/REPORTER

Ojciec Tadeusz Rydzyk nie przejmuje się obowiązującym od soboty lockdownem. Rząd zamknął hotele, a biznesmen z Torunia oferuje noclegi za 360 złotych. Bezkarność redemptorysty właśnie wkroczyła na nowy poziom.

Od 20 marca w związku z wprowadzeniem lockdownu, rząd zamknął hotele na terenie całego kraju. Wyjątkiem są noclegi świadczone w ramach podróży służbowych oraz hotele robotnicze. Jednak jak się okazuje, nowe prawo nie dotyczy wszystkich obywateli.

Tadeusz Rydzyk oferuje noclegi

W niedzielę ruszyły 3-dniowe rekolekcje dla prawników w sanktuarium Rodziny Radia Maryja. Organizatorem wydarzenia jest ojciec Tadeusz Rydzyk.

Jak poinformowało o2.pl, wierni mogą uczestniczyć w wydarzeniu zarówno w formie zdalnej, jak i stacjonarnej. W przypadku wybrania drugiej opcji toruński redemptorysta oferuje 3-dniowy nocleg w hotelu wraz z wyżywieniem za kwotę 360 złotych.

Organizatorzy nie chcą ujawnić informacji, ile osób wzięło udział w wydarzeniu oraz czy chętni byli zobowiązani do przedstawienia negatywnego wyniku na obecność koronawirusa. Tadeusz Rydzyk znowu może liczyć na specjalne przywileje?