18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

fala migracji czy nienawiści?

PiS przedłuża stan wyjątkowy! Straszą zoofilami i terroryzmem

Emilia Waszczuk
28.09.2021  10:12
PiS straszy emigrantami. Przedłużą stan wyjątkowy
PiS straszy emigrantami. Przedłużą stan wyjątkowy Fot: Zbyszek Kaczmarek/REPORTER

PiS znów straszy Polaków emigrantami i próbuje wzbudzić powszechną nienawiść? politycy straszą terroryzmem i zoofilią zapewniając, ze jedyny sposób walki z zagrożeniem, to stan wyjątkowy.

Na granicy Polski z Białorusią nie ma rodzin z dziećmi, tylko sami degeneraci - twierdzą politycy PiS i straszą Polaków w znany już sobie sposób. Po raz kolejny wyciągnęli kartę złych migrantów terrorystów, dołożyli do tego pedofilię i zoofilię, i przekonują, że nikt porządny na granicy nie koczuje, więc i pomagać tym ludziom nie można.

Jak możemy się przed takimi zagrożeniami bronić? Uniemożliwić takim osobom dotarcie na terytorium Polski, na terytorium Unii Europejskiej. I między innymi dzięki temu, że stan wyjątkowy został wprowadzony, polska Straż Graniczna i żołnierze pomagający Straży Granicznej, zyskali dodatkowe narzędzie umożliwiające zwiększenie ochrony polskiej granicy, a w konsekwencji zatrzymywania takich osób

- powiedział wiceszef MSWiA Błazej Poboży w TVP Info.

Zoofile i terroryści na granicy. Pis straszy

Fala migracji nasila się, więc trzeba z nią walczyć. A skoro tak, skoro trwa "wojna hybrydowa" z Białorusią, to trzeba przedłużyć stan wyjątkowy. Już pojawiły się rekomendacje stosowania specjalnych rozwiązań prawnych przez kolejnych 60 dni. Musi tylko zebrać się Sejm i to zatwierdzić,

Tymczasem w poniedziałek szef MSWiA Mariusz Kamiński poinformował, że tylko we wrześniu granicę polsko-białoruską przekroczyć próbowało nielegalnie 9,4 tys. osób, z czego 8,2 tys. prób udaremniono już w pasie przygranicznym.

Mamy ok. 1,2 tys. zatrzymanych nielegalnych imigrantów w ośrodkach strzeżonych. Wielu z nich nie ma żadnych dokumentów, wielu z nich ma fałszywe dokumenty - grzmiał Kamiński.

Polityk zapewniał przy okazji, że ogromny odsetek wszystkich migrantów stanowi poważne zagrożenie dla bezpieczeństwa Polski i Polaków. Wedle jego zapewnień aż co czwarty zatrzymany miał związki z organizacjami terrorystycznymi lub Federacją Rosyjską. Część z nich na swoich telefonach przechowywać miała treści pedofilskie lub zoofilskie.