18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

walka rozpoczęta

Wyciekły tajne instrukcje PiS. Chcą zniszczyć Trzaskowskiego

21.05.2020  13:18
Rafał Trzaskowski na prezydenta. PiS szuka haków
Rafał Trzaskowski na prezydenta. PiS szuka haków Fot: Jakub Kaminski/East News

Rafał Trzaskowski to największy kontrkandydat Andrzeja Dudy w walce o prezydenturę? Wygląda na to, że tak, bo działacze PiS szykują już plan, jak go zniszczyć.

Kampania prezydencka została przerwana i ma ruszyć od nowa. Kiedy? Nie wiadomo, bo i data wyborów nie jest jeszcze znana. Koalicja Obywatelska podmieniła tymczasem kandydata z Małgorzaty Kidawy-Błońskiej na Rafała Trzaskowskiego, a w sondażach zawrzało. Prezydentowi Warszawy ciągle rośnie poparcie, i choć o jego walce o miejsce w Pałacu Prezydenckim wiadomo dopiero od kilku dni, już przegonił Szymona Hołownię i goni Andrzeja Dudę.

Politycy PiS i kierownictwo partii przerazili się nową kandydaturą i chcą za wszelką cenę zdyskredytować przeciwnika. Rafała Trzaskowskiego atakują w kolejnych wystąpieniach, poświęcają mu całe konferencje prasowe, a TVP zaczęła emitować nieprzychylne politykowi materiały. Wyciekły też szokujące, prywatne notatki polityków partii rządzącej.

Zniszczyć Trzaskowskiego

W PiS zawrzało i działacze partii za wszelką cenę chcą znaleźć "haki" na Trzaskowskiego. Prezes partii w Warszawie Mariusz Kamiński polecił zbieranie i przekazywanie pomysłów na oczernienie i zdyskredytowanie prezydenta Warszawy. Maile wysłał swoim kolegom z ugrupowania radny dzielnicy Białołęka, Wiktor Klimiuk.

Coś poszło jednak w niezamierzonym kierunku i pan Klimiuk przesłał maila także do opozycji. Teraz jego treść przekazują sobie politycy KO. Trafiła ona nawet do mediów społecznościowych.

W związku z tym, że głównym kontrkandydatem Pana Prezydenta Andrzeja Dudy będzie Rafał Trzaskowski, w imieniu Prezesa Kamińskiego zwracam się o przesłanie na  niniejszego maila do czwartku do godziny 12 na kartce A4 pomysłów (wraz z krótkim opisem), które moglibyśmy poruszyć, aby wykazać złe zarządzanie miastem przez Trzaskowskiego. Pomoże to ustalić skuteczną strategię na czas kampanii w Warszawie - napisał Klimiuk.

Czytaj także
Przeczytaj więcej