18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Słynny radny zmarł

Nie żyje polityk PiS. COVID-19?

Wojciech Kozicki
19.11.2020  17:11
Piekary Śląskie - zmarł radny Piotr Papaja
Piekary Śląskie - zmarł radny Piotr Papaja Fot: Andrzej Hulimka/REPORTER/East News

Koronawirus w Polsce nie oszczędza nikogo. Potwierdzono, że zmarł radny Rady Miasta w Piekarach Śląskich Piotr Papaja. Polityk PiS miał 73-lata, a lokalne media piszą, że był zakażony COVID-19.

Nie żyje polityk PiS Piotr Papaja. Piastował kadencję 2018-2023. Informacja o jego śmierci pojawiła się na stronie internetowej Urzędu Miasta w Piekarach Śląskich. Miał 73 lata.

Zmarł radny Piotr Papaja

Piotr Papaja to absolwent Akademii Muzycznej w Katowicach i przez lata pracował jako nauczyciel muzyki. Chociaż był pianistą, to brał aktywny udział w pracach Komisji Budżetowo – Gospodarczej i Komisji Edukacji, Kultury i Sportu. Organizował spotkania z mieszkańcami organizował w Filii Miejskiego Domu Kultury w Kozłowej Górze przy ul. Tarnogórskiej 49.

Za pomocą strony Urzędu Miasta, kondolencje złożyła Prezydent Miasta Piekary Śląskie Sława Umińska-Duraj.

Dzisiaj rano dotarła do nas smutna informacja. Do wieczności odszedł radny Piotr Papaja. Urodzony 17 sierpnia 1947 roku w Pludrach – możemy przeczytać na stronie Urzędu Miasta.

Czytaj także
Przeczytaj więcej