18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Rząd nabrał wódy w usta

Pijany poseł PiS na ulicy. "Nieprzytomny, izba wytrzeźwień"

Wojciech Kozicki
21.10.2022  12:52
Pijany poseł PiS leżał na ulicy. "Nieprzytomny, izba wytrzeźwień"
Pijany poseł PiS leżał na ulicy. "Nieprzytomny, izba wytrzeźwień" Fot: PIOTR KAMIONKA/REPORTER/East News

Co oznacza skrót PiS? Czy aby na pewno Prawo i Sprawiedliwość? A może Pijaństwo i Swawole? Poseł Prawa i Sprawiedliwości Przemysław Czarnecki trafił w nocy na izbę wytrzeźwień przy Kolskiej w Warszawie. Znaleziono, gdy leżał nadziabany jak bela na przystanku!

Poseł Prawa i Sprawiedliwości Przemysław Czarnecki (syn Ryszarda Czarneckiego) pogrąży PiS w sondażach? Ratownicy znaleźli go śpiącego na ławce w Wilanowie w Warszawie przy skrzyżowaniu ulic Ledóchowskiej i Branickiego. TVN24.pl nieoficjalnie podaje, że miał ponad dwa promile alkoholu we krwi. Nieprzytomny polityk PiS trafił na izbę wytrzeźwień. Przetransportował go tam patrol Straży Miejskiej.

Piwo i spolegliwość. Pijany poseł w Warszawie

Portal TVN24 chciał skontaktować się z biurem poselskim Czarneckiego, ale „połączenie z tym numerem jest obecnie zablokowane”. Czyżby nabrali wódy w usta i nic nie powiedzą? Wirtualna Polska dowiedziała się, że władze partii „będą oczekiwać wyjaśnienia od polityka”.

Oficjalnie politycy PiS nie chcą wypowiadać się na ten temat, ale…

 Poczekajmy, aż Przemka wypuszczą z Kolskiej, kierownictwo partii z nim porozmawia i podejmie decyzję. A jeśli będzie presja klubu, to do zawieszenia w prawach członka partii lub klubu może dojść wcześniej. Czekamy na więcej potwierdzonych informacji w tej sprawie – powiedział Wirtualnej Polsce anonimowy polityk PiS.

Wirtualna Polska sprawdziła polityczną aktywność Czarneckiego w Sejmie… i nie było za wiele do sprawdzania. Od 2019 roku miał jedno wystąpienie z mównicy sejmowej. Nie złożył żadnej poselskiej interpelacji, zapytania ani oświadczenia. Posiada wykształcenie średnie ogólne. Zasiada w tylnych ławach na sali plenarnej. Nie występuje także w mediach.

Syn Ryszarda Czarneckiego kojarzony jest za to ze sprawą, o której szeroko pisaliśmy w Wirtualnej Polsce. Chodzi o głośną awanturę podczas sylwestrowej nocy ponad dwa lata temu. Według śledczych poseł Przemysław Czarnecki ranił nożem w rękę uczestnika imprezy. On sam twierdził, że jest niewinny – przypomina Wirtualna Polska.
Czytaj także