18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Precz z prokuratorem?

Czy Piotrowicz wróci do Sejmu? PiS podjęło decyzję

23.10.2019  12:58
Piotrowicz może zostać w PiS - Sejm czy emerytura?
Piotrowicz może zostać w PiS - Sejm czy emerytura? Fot: YouTube/Telewizja wPolsce

Stanisław Piotrowicz - poseł czy emeryt? Przegrał wybory i zapewniał, że jego życie to piękna karta, więc może odejść na emeryturę. Czy jednak Prawo i Sprawiedliwość przywróci go niczym polityczne zombie? Jest decyzja w tej sprawie.

Stanisław Piotrowicz poprzez wyniki wyborów dostał od Polaków jasny komunikat "precz z posłem". Członek PiS, a kiedyś prokurator w PRL, zdobył za mało głosów, by uzyskać mandat, ale Prawo i Sprawiedliwość i tak podobno chciało go na Wiejskiej. Czy będzie jeszcze krzyczał z mównicy sejmowej „precz z komuną”?

PiS znalazł się w ogniu krytyki, uderzyło tsunami hejtu. Pojawiły się pogłoski, że wbrew głosom wyborców, Stanisław Piotrowicz wróci do Sejmu, a ktoś poświęci się i zrezygnuje dla niego z mandatu. Ten "męczennik" miałby w nagrodę otrzymać jakąś super posadę. Podobno pewne osoby były już namawiane, by usunąć się i zrobić miejsca dla Piotrowicza.

Czuję się oszukana. Według mnie jest to zwykła, jawna korupcja – powiedziała pani Anna z Krosna. (WP.pl)

Do sprawy w końcu odniósł się szef komitetu wykonawczego PiS Krzysztof Sobolewski. Zapewnił w radiowym wywiadzie, że wszyscy kandydaci wybrani z list Prawa i Sprawiedliwości w wyborach do Sejmu i Senatu obejmą swoje mandaty.

Stanisław Piotrowicz uzyskał w swoim okręgu w Krośnie dziewiąty wynik pod względem liczby głosów.

Przeczytaj więcej
Komentarze