18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Smutne pożegnanie

Polityk PO nie żyje. "Rozerwałeś nam serca"

Wojciech Kozicki
19.07.2021  20:46
Polityk PO Zbigniew Marcinkowski nie żyje. "Rozerwałeś nam serca"
Polityk PO Zbigniew Marcinkowski nie żyje. "Rozerwałeś nam serca" Fot: Andrzej Hulimka/REPORTER/East News

Smutne wiadomości, nie żyje polityk Zbigniew Marcinkowski. Był kieleckim radnym i pełnił obowiązki szefa Platformy Obywatelskiej w Kielcach. Odszedł w wieku 67 lat.

Zmarł Zbigniew Marcinkowski, który był jednym z założycieli Platformy Obywatelskiej w Kielcach. W latach 2002-2006 był kieleckim radnym z ramienia Porozumienia Samorządowego. Następnie w latach 2007-2010 pełnił tę funkcję startując z list PO, co miało trwać do jesiennych wyborów.

Nie żyje Zbigniew Marcinkowski. Żałoba w PO

Informację o śmierci Marcinkowskiego potwierdzili w poniedziałek działacze PO, w tym posłanka Marzena Okła-Drewnowicz. Pożegnała go na Twitterze, pisząc, że „był podporą drużyny” ze swoim kręgosłupem moralnym, zasadami i wartościami.

Cudownie dobry człowiek. Podpora drużyny. I na gorsze i na lepsze czasy. Spokój, wartości, zasady. Nasz przyjaciel. Zbyszek Marcinkowski, patriota Platformy Obywatelskiej, członek Rady Krajowej. Nie wierzę, że to pożegnanie. Rozerwałeś nam serca Zbyszku – napisała Marzena Okła-Drewnowicz na Twitterze.

Czytaj także
Przeczytaj więcej