18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

II tura pozamiatana?

Duda i poparcie polityka PO. Wytyka swojej partii kłamstwa

Wojciech Kozicki
10.07.2020  18:40
Andrzej Duda zyskał zaskakujące poparcie
Andrzej Duda zyskał zaskakujące poparcie Fot: MAREK MALISZEWSKI/REPORTER/East News

Kto wygra wybory prezydenckie 2020? Trwa walka o każdy głos, opozycja i Rafał Trzaskowski próbują skusić nawet wyborców Konfederacji. Okazuje się jednak, że osoba do niedawna związana z Platformą Obywatelską zagłosuje na obecnego prezydenta.

Druga tura wyborów prezydenckich już w niedzielę 12 lipca. Kandydaci walczą o poparcie jak lwy! Andrzej Duda otrzymał jednak zaskakujące wsparcie, bo zagłosuje na niego niezależna senator Lidia Staroń, czyli była polityk Platformy Obywatelskiej.

Poparcie PO dla Andrzeja Dudy

Obu kandydatów dzielą ogromne różnice w sprawach fundamentalnych, a wybór nie sprowadza się jedynie do wyboru kandydata partii, ale przede wszystkim wyboru, jaka będzie Polska. To zrobi nasz głos, Twój głos. I dlatego bliżej mi do obecnego prezydenta pana Dudy. Będę na niego po prostu głosowała – zadeklarowała Staroń. (radiozet.pl)

Co ciekawe, Lidia Staroń w rozmowie z TVP oświadczyła, że Rafał Trzaskowski nie spełnia obietnic wyborczych i przypomniała jak Platforma Obywatelska blokowała inicjatywy mające pomóc zwykłym ludziom. Wypomniała Trzaskowskiemu jak zapomina, że był posłem i działał na szkodę Polaków.

Zdaniem Staroń, druga tura wyborów prezydenckich to „wybór między uczciwością, wiarygodnością w życiu publicznym a państwem, które stoi po stronie układów”.

Jak słyszę ten potok słów z ust wiceprzewodniczącego PO, który nawet nie pamięta, że był posłem, działaczem partii, wtedy przypominam sobie wielokrotne publiczne obietnice najważniejszych polityków PO, których nie tylko nie mieli zamiaru zrealizować, ale ta partia aktywnie utrudniała mi działania na rzecz zwykłych ludzi (..) Prze lata udało mi się wiele zmienić, ale nie przy wsparciu PO, ale wbrew partii, która blokowała zmiany przepisów korzystnych dla milionów ludzi  - powiedziała Staroń. (wpolityce.pl)

Zagłosuj

Kto wygra wybory prezydenckie?

Liczba głosów:

Przeczytaj więcej
Komentarze