18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Poruszający apel do Polaków

Polityk PiS ma COVID-19. Jest w ciężkim stanie!

Wojciech Kozicki
18.10.2020  14:51
Polityk PiS chory na koronawirusa - Polska przegrywa z COVID-19?
Polityk PiS chory na koronawirusa - Polska przegrywa z COVID-19? Fot: KFP/REPORTER/ANNA_BOBROWSKA - zdjęcie ilustracyjne

Koronawirus w Polsce zbiera śmiertelne żniwo, każdego dnia rośnie liczba zakażeń i zgonów. COVId-19 atakuje też polityków PiS. Ujawniono, że poseł Prawa i Sprawiedliwości Jerzy Polaczek jest w ciężkim stanie.

Koronawirus nie ma litości nawet dla polityków. Kilka dni temu potwierdzono, że poseł i były minister transportu Jerzy Polaczek jest zakażony COVID-19 i trafił szpitala. Karetka zabrała go do katowickiego szpitala MSWiA. Niestety, objawy koronawirusa u parlamentarzysty, takie jak osłabienie, ostry kaszel i gorączka, nasiliły się, a media podają, że jest w ciężkim stanie.

Jerzy Polaczek ma koronawirusa - zły stan zdrowia

Jak informuje Radio ZET, Jerzy Polaczek jest pod tlenem. Potwierdził to w mediach społecznościowych, przy okazji dziękując za wsparcie i życzenia powrotu do zdrowia. Napisał również, że przyjmuje silne antybiotyki, gdyż wyniki tomografii płuc budzą niepokój.

Dzisiaj postanowiłem wyłączyć się z sieci FB. Tydzień absolutnej ciszy. To konieczne - wyniki tomografii płuc są złe. Tyle mogę napisać. Muszę chronić swoje zdrowie i życie! Cały czas jestem +pod tlenem+ i przyjmuję silne antybiotyki. Nie poddaję się! – napisał na Facebooku Polaczek.

Polaczek zaapelował do Polaków, by opamiętali się i nie kpili z epidemii. Przy okazji, polityk wyraził szacunek i podziw dla pracy pielęgniarek i lekarzy, którzy na dyżurach są „wyciśnięci jak cytryna”. Nazwał ich bohaterami.

Nasz kraj staje przed czasem najwyższej próby. To w jakim zakresie epidemia nas dotknie, zależy od milionów codziennych ludzkich zachowań, od tego czy będziemy odpowiedzialni, od tego czy będziemy respektować zarządzenia władz państwowych, w szczególności premiera i ministra zdrowia! To pozwoli postawić społeczną tamę atakującemu wirusowi! Apeluję i proszę Was o odpowiedzialność! – napisał Polaczek na Facebooku.

Zagłosuj

Czy nosisz maseczkę?

Liczba głosów:

Czytaj także
Przeczytaj więcej
Komentarze