18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Jest ciężko

Polityk PiS ma koronawirusa. Pojawiły się u niego objawy COVID-19

25.09.2020  12:11
Polityk PiS ma koronawirusa
Polityk PiS ma koronawirusa Fot: Syda Productions/Shutterstock

Polityk PiS ma koronawirusa, a co gorsza wystąpiły u niego przykre objawy COVID-19. Teraz jego i wszystkich, którzy się z nim zetknęli - czeka długa kwarantanna.

Polityk PiS, a konkretnie prezydent Suwałk, Czesław Renkiewicz - jest zakażony SARS-CoV-2. Aktualnie przebywa on na kwarantannie w domu, niestety, pojawiły się u niego objawy COVID-19, które są bardzo uciążliwe. 

Sytuacja epidemiologiczna w naszym kraju pogarsza się koszmarnie. Dziś padł kolejny, niechlubny rekord zachorowań na koronawirusa w Polsce. Niestety, patogen atakuje wszystkich bez wyjątku.

Czesław Renkiewicz ma koronawirusa

Czesław Renkiewicz się o tym przekonał. Jak wynika z informacji prezentowanych przez Urząd Miejski w Suwałkach, prezydent miasta również cierpi na COVID-19. 

Informujemy, że w czwartek (24 września) w wyniku przeprowadzonego testu na obecność tzw. koronawirusa został on wykryty u Czesława Renkiewicza, prezydenta Suwałk. Prezydent czuje się dobrze i przebywa w domu

- czytamy w komunikacie.

Wiadomo, że polityk ma takie objawy, jak: kaszel, dreszcze, a także ból mięśni oraz gorączka (w przypadku Renkiewicza jest na szczęście niewysoka). W tej sprawie dalsze działania podejmie suwalski sanepid.

Przeczytaj więcej
Komentarze