18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Polaczek zarażał innych?

Polityk PiS ma koronawirusa. "Poważne objawy"

Wojciech Kozicki
13.10.2020  14:14
Koronawirus atakuje polskich polityków - Jerzy Polaczek z PiS zakażony COVID-19
Koronawirus atakuje polskich polityków - Jerzy Polaczek z PiS zakażony COVID-19 Fot: Maciej Luczniewski/REPORTER/East News

Koronawirus w Polsce wziął się za polityków, a Sejm zamienia się w nowe ognisko epidemii. Przed chwilą fani PiS wstrzymali oddech, bo na kwarantannę trafił premier Mateusz Morawiecki, a teraz COVID-19 potwierdzono u kolejnego polityka. Zachorował Jerzy Polaczek (PiS).

Liczba chorych i zmarłych na koronawirusa w Polsce rośnie, a choroba dopada też kolejnych polityków w Sejmie i Senacie. Dosłownie kilka godzin temu pojawiła się informacja, że premier Mateusz Morawiecki może mieć COVID-19 i trafił na kwarantannę. Teraz potwierdzono, że zakażony został śląski poseł PiS oraz były minister transportu Jerzy Polaczek.

Polaczek z PiS ma koronawirusa

Polaczek na Facebooku potwierdził medialne doniesienia. Okazuje się że 59-letni poseł Prawa i Sprawiedliwości pochodzący z Piekar Śląskich poczuł się źle już 2 tygodnie temu. Sam profilaktycznie odizolował się od społeczeństwa i odwołał wszystkie spotkania. Polityk ujawnił w mediach społecznościowych, że ma dość poważne objawy koronawirusa.

Zaapelował do Polaków, by nie bagatelizowali koronawirusa, który jest poważniejszy niż zwykłe przeziębienie.

Nigdy wcześniej nie chorowałem, nie mam chorób współistniejących, ale niestety choroba dopadła i mnie. Informuję wszystkich, którzy bagatelizują tę infekcję, to nie jest „zwykłe przeziębienie”. Mam dość silne objawy, mocno gorączkuję, mam ostry kaszel i czuję mocne osłabienie organizmu – napisał Polaczek na Facebooku.

Zagłosuj

Czy nosisz maseczkę?

Liczba głosów:

Przeczytaj więcej
Komentarze