18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Jak zginął Jędrzejczak?

Polityk PiS nie żyje. Podano wyniki sekcji zwłok

23.10.2019  14:51
Polityk PiS nie żyje - jak zginął Tomasz Jędrzejczak?
Polityk PiS nie żyje - jak zginął Tomasz Jędrzejczak? Fot: Facebook

Radny PiS Tomasz Jędrzejczak nie żyje. Bawił się na koncercie disco Polo w Warszawie, na którym grał m.in.Zenek Martyniuk, a następnego dnia jego zwłoki wyłowiono z Wisły. Przeprowadzono sekcję i wstępnie znana jest przyczyna śmierci.

Polityk PiS Tomasz Jędrzejczak został wyłowiony z Wisły w Warszawie w sobotę. Jego żona zeznała, że po spożyciu alkoholu udał się „za potrzebą” w kierunku Portu Czerniakowskiego. Pojawiły się plotki, że do śmierci przyczyniły się osoby trzecie, ale policja ujawniła, że ma nagranie z kamer monitoringu i był to wypadek.

Jak pisała „Wirtualna Polska”, 52-letni działacz PiS i wiceszef oddziału KRUS w Łodzi przewrócił się, uderzył głową o betonową skarpę i wpadł do Kanału Czerniakowskiego. Nie wiadomo czy zginął od uderzenia w głowę, czy utonął.

Jak podaje tvp.info, są już wstępne wyniki sekcji zwłok radnego PiS Tomasza Jędrzejczaka i wszystko wskazuje na utonięcie. Przyczyna śmierci zostanie ostatecznie potwierdzona jednak dopiero po uzyskaniu zleconych badań dodatkowych m.in. histopatologicznych oraz na obecność okrzemek. Rzecznik Prokuratury Okręgowej w Warszawie prok. Łukasz Łapczyński nie potwierdził, czy u radnego we krwi wykryto alkohol.

Czytaj także