18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Tragiczna śmierć

Polityk PiS nie żyje. Policja ma nagranie z monitoringu

21.10.2019  18:13
Nie żyje działacz PiS - policja zabezpieczyła wideo z kamer monitoringu
Nie żyje działacz PiS - policja zabezpieczyła wideo z kamer monitoringu Fot: Facebook

Radny PiS Tomasz Jędrzejczak nie żyje. Jak zginął? Pojawiło się w tej sprawie wiele teorii, a nawet podejrzenia, że do śmierci polityka przyczyniły się osoby trzecie. Sprawę wyjaśnia policja, która twierdzi, że ma nagranie wideo z monitoringu.

Polityk PiS Tomasz Jędrzejczak w piątek wraz z żoną wybrał się na koncert Zenka Martyniuka i zespołu Akcent na Torwarze w Warszawie. Z relacji jego żony wynika, że po spożyciu alkoholu udał się „za potrzebą” w kierunku Portu Czerniakowskiego. W sobotę z wody wyłowiono jego zwłoki.

Śmierć polityka PiS

„Wirtualna Polska” podaje, że policja zabezpieczyła nagranie wideo z monitoringu, na którym widać wypadek, któremu uległ 52-letni działacz PiS i wiceszef oddziału KRUS w Łodzi. Przewrócił się, uderzył głową o betonową skarpę i wpadł do Kanału Czerniakowskiego. Nie wiadomo jeszcze czy przyczyną śmierci było utonięcie, czy uderzenie w głowę.

Rzecznik warszawskiej prokuratury okręgowej Łukasz Łapczyński powiedział „Wirtualnej Polsce”, że  jak wynika ze wstępnych ustaleń, doszło do nieszczęśliwego wypadku, a w sprawę nie są zamieszane osoby trzecie. Prokuratorskie postępowanie prowadzone jest wstępnie w kierunku nieumyślnego spowodowania śmierci.

Przeczytaj więcej
Komentarze