18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Epidemia w senacie?

Polityk ma koronawirusa. Mógł zarazić tysiące ludzi!

Wojciech Kozicki
03.08.2020  17:16
Senator Koalicji Obywatelskiej Artur Dunin ma koronawirusa - zarażał na obchodach 76. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego?
Senator Koalicji Obywatelskiej Artur Dunin ma koronawirusa - zarażał na obchodach 76. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego? Fot: Planeta

Koronawirus atakuje polskich polityków. Kilka dni temu zachorował senator Jan Filip Libicki. Media donoszą, że COVID-19 dopadł kolejnego polityka. Tym razem zainfekowany został członek Koalicji Obywatelskiej.

Koronawirus w Polsce atakuje coraz wścieklej, epidemia rozprzestrzenia się coraz intensywniej. Patogen z Wuhan nie oszczędza nawet polityków. Jak podaje Onet.pl, zainfekowany został senator Koalicji Obywatelskiej Artur Dunin. Mógł zostać zarażony przez senatora Libickiego, ponieważ razem z nim brał udział w posiedzeniu senackiej Komisji Rodziny, Polityki Senioralnej i Społecznej. Przyznał również, że w sobotę brał udział w obchodach 76. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego.

Koronawirus w Senacie - polityk zarażał na obchodach 76. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego?

Czuję się źle. Boli mnie głowa, łamie mnie w kościach, mam gorączkę. Nikt z sanepidu do mnie nie dzwonił. Sam dziś zgłosiłem się do szpitala. Cały czas mam nadzieję, że to po prostu przeziębienie – wyznał Onetowi Dunin.

Czy następny będzie senator Krzysztof Kwiatkowski? Na Twitterze poinformował, że miał kontakt z zarażonym senatorem Libickim. Do środy będzie przebywał więc na kwarantannie i czeka na wyniki testów na koronawirusa.

Senat czeka paraliż przez zakażenia koronawirusem? Zaplanowane na przyszły tydzień posiedzenie Senatu (4-7 sierpnia) zostało przesunięte na 11-13 sierpnia. 

Szanowni Państwo, już prawdopodobnie wiecie z mediów, iż miałem kontakt z senatorem Libickim - zakażonym COVID-19. Dlatego, do środy, przebywać będę na kwarantannie, mając nadzieję, że wtedy wyniki testów ostatecznie potwierdzą, że jestem zdrowy. ŻYCZĘ ZDROWIA WAM WSZYSTKIM! – napisał Kwiatkowski na Twitterze.

Zagłosuj

Czy Szumowski powinien podać się do dymisji?

Liczba głosów:

Przeczytaj więcej
Komentarze