18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

co za upokorzenie

Duda zdruzgotany. Dowiedział się ostatni, POCZUŁ SIĘ ZEREM

08.05.2020  11:06
Duda zdruzgotany. Dowiedział się ostatni, POCZUŁ SIĘ ZEREM
Duda zdruzgotany. Dowiedział się ostatni, POCZUŁ SIĘ ZEREM Fot: Foto Olimpik/REPORTER

Andrzej Duda jest prezydentem, ale to kto inny rządzi Polską. Twardą ręką polską politykę trzyma Jarosław Kaczyński, który zapomniał przekazać panu Andrzejowi strasznych wieści.

Prezydent chce być znowu prezydentem i z całą energią oddawał się prowadzeniu kampanii mimo panującej w Polsce epidemii. Jeździł po kraju, z uśmiechem skrytym pod papierową maseczką pozował do zdjęć, z cierpieniem znosił plotki o jego romansie z Jolką Rosiek (był, czy go nie było?). Jednocześnie sam nie wiedział, czy 10 maja wybory się odbędą i jak mają wyglądać. I całkiem jak zwykły obywatel, choć w samym centrum zamieszania, o wszystkim dowiedział się ostatni.

Duda przerażony

Jeszcze w środę Andrzej Duda wziął udział w debacie prezydenckiej, w której prawie każdy kontrkandydat wytykał mu łamanie konstytucji, poddanie Jarosławowi Kaczyńskiemu i niespełnione obietnice. Chwilę po debacie dowiedział się, że wyborów nie będzie. Dokładnie w tym samym momencie, co cała reszta Polski.

Razem wychodziliśmy ze studia po debacie prezydenckiej. Widziałem reakcję Andrzeja Dudy, kiedy dostał informację, że za jego plecami Kaczyński i Gowin zdecydowali, jak będą wyglądały wybory

- powiedział w rozmowie z Polsat News kontrkandydat Dudy w walce o stołek prezydencki - Robert Biedroń.

Jak Zareagował prezydent? Cóż... Widać było, że takiego obrotu spraw, się nie spodziewał i coś chyba do niego dotarło...

To była przerażona twarz człowieka, który jest zdruzgotany, traktowany jak marionetka, który otrzymuje straszną i złą wiadomość - powiedział Biedroń.

To było upokorzenie głowy państwa - orzekł polityk.

Przeczytaj więcej
Komentarze