18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

"Czyste zło"

PiS atakuje LGBT: z tego samego korzenia co socjalizm hitlerowski

Wojciech Kozicki
03.08.2020  20:48
Przemysław Czarnek ostro o LGBT - będzie afera?
Przemysław Czarnek ostro o LGBT - będzie afera? Fot: JACEK DOMINSKI/REPORTER/East News

Poseł PiS prof. Przemysław Czarnek już wcześniej wywołał oburzenie, gdy niezbyt przychylnie wypowiadał się o ideologii LGBT. Tym razem, podczas wywiadu w Radiu Maryja, znowu dołożył do pieca.

Poseł Przemysław Czarnek po raz kolejny w mediach poruszył temat LGBT. Na antenie Radia Maryja w poniedziałkowej audycji „Aktualności dnia” powiedział, że ideologia LGBT wyrasta z neomarksizmu i marksizmu, które pochodzą z narodowego socjalizmu hitlerowskiego.

PiS kontra LGBT

Nie ma wątpliwości, że cała ta ideologia LGBT wyrastająca z neomarksizmu (a ten z marksizmu) pochodzi z tego samego korzenia co niemiecki narodowy socjalizm hitlerowski, który jest odpowiedzialny za wszelkie zło II wojny światowej, zniszczenie Warszawy i zamordowanie powstańców. Korzeń jest ten sam. Strona lewicowa czy środowiska lewicowe, czy wręcz lewackie, nie potrafią tego dostrzec, że to jest dokładnie to samo. Krótko mówiąc, ciągnie swój do swego– uważa prof. Czarnek. (radiomaryja.pl)

Czarnek odniósł się również do prowokacji środowisk LGBT, do których doszło przed rocznicą wybuchu Powstania Warszawskiego. Zwrócił uwagę, że to „pochód neomarksizmu i LGBT przez świat”, który na zachodzie trwa już kilkadziesiąt lat. Jego zdaniem, w krajach takich jak Kanada i Stany Zjednoczone, przegrano wojnę o cywilizację łacińską.

Można powiedzieć, że tam wojna o cywilizację łacińską została przegrana albo jest ku przegranej, natomiast my jesteśmy jeszcze na takim etapie, gdzie możemy absolutnie powstrzymać ten pochód zła, bo to jest zło w czystej postaci – ostrzega Czarnek. (radiomaryja.pl)

Na tym jednak nie koniec kontrowersyjnych wypowiedzi Czarnka we wspominanej audycji. Skomentował także zawieszenie flagi LGBT na pomniku Jezusa Chrystusa „Sursum Corda” przy Krakowskim Przedmieściu w Warszawie.

Zawieszenie tam flagi tęczowej, flagi neomarksizmu, czyli nurtu kompletnie antyboskiego, dechrystianizującego Europę to jest bluźnierstwo i gest wymierzony w Pana Boga, a przecież pierwsze trzy przykazania z Dekalogu nie przez przypadek mamy przykazania miłości Boga. Jeżeli ktoś zamachuje się na figury, symbole wiary chrześcijańskiej, które służą do tego, żeby przypominać, że Bóg jest wszędzie i mamy Go czcić oraz miłować, to znaczy, że występuje przeciwko Panu Bogu. To jest bluźnierstwo przeciwko chrześcijaństwu i Bogu. Niezwracanie na to uwagi, przymykanie na to oczu, mówienie „zostawmy to, zdejmą flagę i sobie pójdą. Nie patrzmy na nich, bo jak będziemy na nich patrzeć, to tylko im będzie to się podobało”, to jest to droga do przegranej – uważa poseł Czarnek. (radiomaryja.pl)

Zagłosuj

Uprawiasz masturbację?

Liczba głosów:

Czytaj także
Przeczytaj więcej
Komentarze