18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Wirus da mu szkołę życia?

Poseł Czarnek jest chory na COVID-19!

Wojciech Kozicki
05.10.2020  11:24
Przemysław Czarnek chory na koronawirusa
Przemysław Czarnek chory na koronawirusa Fot: Bartlomiej Wojtowicz/REPORTER/East News

Poseł PiS Przemysław Czarnek ma koronawirusa! Przyszły minister edukacji i nauki, a także zaciekły wróg LGBT, został zakażony COVID-19. Czy obejmie tekę?

Koronawirus sieje grozę w Sejmie. Rano dowiedzieliśmy się, że wicemarszałek Sejmu Piotr Zgorzelski (PSL) został zakażony COVID-19, a teraz gruchnęła informacja, że kolejny polski polityk jest zainfekowany patogenem z Wuhan. Tym razem test na koronawirusa dał pozytywny wynik u Przemysława Czarnka.

Czarnek i objawy koronawirusa

Polityk napisał na Twitterze, że udał się do lekarza w związku z bólem głowy. Informuje, że czuje się dobrze. Ile osób zaraził udając się do przychodni?

Chciałbym Państwa poinformować, że przed chwilą potwierdzono u mnie koronawirusa. Udałem się rano na badania w związku z bólem głowy nie chcąc narażać Prezydenta RP, Rady Ministrów i innych uczestników dzisiejszych wydarzeń. Czuję się dobrze. Nie lekceważcie objawów – napisał Czarnek na Twitterze.

Przypominamy, że poseł Czarnek został nominowany do objęcia teki ministra edukacji i nauki. Tymczasem w poniedziałek o godz. 15 ma się odbyć powołanie nowego rządu.

Zagłosuj

Czy nosisz maseczkę?

Liczba głosów:

Przeczytaj więcej
Komentarze