18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Najpierw COVID, a teraz...

Poseł PiS w szpitalu. Operacja i walka o życie

Wojciech Kozicki
13.05.2021  09:34
Poseł Jerzy Polaczek i aktualny stan zdrowia
Poseł Jerzy Polaczek i aktualny stan zdrowia Fot: PIOTR KAMIONKA/REPORTER

Poseł PiS i dramat w szpitalu. Jerzy Polaczek znowu był hospitalizowany i konieczna była wielogodzinna operacja. Polityk niedawno wygrał ciężką walkę z COVID-19.

Poseł Jerzy Polaczek znowu w szpitalu. Polityk poinformował, że dwa dni temu został hospitalizowany i po rutynowym badaniu okazało się, że konieczna była 4-godzinna operacja. Przyznał, że jego dramatyczna sytuacja zdrowotna to wynik zbyt intensywnej pracy po niedawnym przechorowaniu koronawirusa, który poważnie osłabił jego organizm.

Poseł Jerzy Polaczek i aktualny stan zdrowia

Jak podaje Polsat News. był minister transportu Poseł Polaczek ponad miesiąc spędził w dwóch szpitalach. Wielogodzinna operacja w Śląskim Centrum Chorób Serca w Zabrzu była konieczna, by uratować mu życie. Przekazał na Facebooku podziękowania dla kardiochirurgów, ekipie OIOM, anestezjologów i pielęgniarek. Zaapelował także do Polaków, by robić badania diagnostyczne, co wielu osobom może uratować życie.

Jeśli jesteśmy w temacie zdrowia i leczenia, to przypominamy, że PiS zapowiada Nowy Ład i chce brutalnie podnieść składkę zdrowotną...

Czuję się słaby, ale jest lepiej. Dziś po kilkunastu dniach udało mi się wziąć prysznic. Jestem tu trzynasty dzień i była to naprawdę duża ulga. Pomógł mi w tym mój współbrat z pokoju. Emerytowany górnik – relacjonował Jerzy Polaczek w październiku.

Czytaj także
Przeczytaj więcej