18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Romans z miesięcznicy smoleńskiej

Opisała seks z posłem PiS. "Plaskał gołą o podłogę"

Wojciech Kozicki
03.01.2020  12:55
Seks afera w PiS powraca - nie da się od niej odwrócić na pięcie i uciec
Seks afera w PiS powraca - nie da się od niej odwrócić na pięcie i uciec Fot: STANISLAW KOWALCZUK/East News

Były poseł PiS Stanisław Pięta znowu jest na celowniku mediów, a seks afera i romans z miesięcznicy smoleńskiej po raz kolejny rzuciły mroczny cień na jego wizerunek. Dawna kochanka Izabela na Twitterze opisała ich figle w pokoju hotelu sejmowego. Jurny polityk postanowił skomentować sprawę.

Polityk PiS wydawał się niezniszczalny, ale erotyczna żądza okazała się jego piętą achillesową. Zdradził żonę i poszedł w tango z kochanką młodszą od niego o 20 lat. Ta seks afera uderzyła w PiS jak taran w maju 2018 roku.

Jak przypomina „Fakt”, Stanisław Pięta poznał się ze swoją nową oblubienicą 10 kwietnia podczas 7. rocznicy katastrofy smoleńskiej. Ta miłość skończyła się dla niego katastrofą. Miał podobno obiecywać Izabeli dzieci, ślub, nowy dom, a nawet pracę w PKN Orlen.

Pięta mówił o sobie, że jest wiernym żołnierzem Kaczyńskiego. Znany był z homofobicznych wypowiedzi, był też niechętny przyjmowaniu uchodźców do Polski, powtarzał za to przy każdej okazji, jak wielką wartością jest tradycyjna rodzina i ile czyha na nią zagrożeń - pisała "Wyborcza" w 2019 roku.

Skończyło się love story... członek PiS zawieszony!

Pięta, jak to polityk, sporo naobiecywał i mało zrobił. Kochliwy parlamentarzysta porzucił nową miłość i na tym skończyło się love story. Skończyła się także jego kariera polityczna, bo ściągnął na siebie gniew samego prezesa Kaczyńskiego!

Członek PiS został zawieszony i wyleciał z komisji śledczej ds. Amber Gold oraz z komisji ds. służb specjalnych. To jednak nie koniec jego kłopotów, bo kochanka wciąż żywi do niego urazę. W sieci nadal krążą screeny rozmów z Piętą, które opublikowała rozsierdzona Izabela na Twitterze. Polityk zapewniał ją, że "nie jest zapasowa", a ona mówiła o mężczyźnie, który "poruszy jej duszę i łechtaczkę".

Popamiętasz mnie chu** do końca swojego życia, tak jak ja zapamiętałam dzięki tobie zeszłoroczne Święta Bożego Narodzenia, w których życzyłeś mi bydl** przeklęty spokojnych Świąt - wściekała się Izabela w mediach społecznościowych. (SE.pl)

Izabela na Twitterze niedawno znowu przypomniała o romansie i napisała jakim oszustem jej zdaniem był Pięta.

Nie mogę pozbyć się tego doznania psychicznego. Leżę w łóżku i widzę Piętę wychodzącego spod prysznica, plaskającego gołą stopą o podłogę. A ja leżę naga w łóżku pokoju Sejmowego i czekam. Na oszusta – napisała Izabela na Twitterze w grudniu 2019 roku.

Stanisław Pięta odniósł się do wypowiedzi byłej kochanki i w rozmowie z „Faktem” zadeklarował, że nie będzie komentował jej aktywności w mediach społecznościowych. Nie chce rozmawiać także o tym, czy szykuje powrót do polityki.

Jestem osobą prywatną. Zajmuję się pracą zawodową – skomentował były poseł PiS. („Fakt”)

Przeczytaj więcej
Komentarze