18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Ciężkie chwile

Poseł PiS zakażony koronawirusem. COVID-19 sieje spustoszenie

18.09.2020  12:56
Poseł PiS Robert Telus miał koronawirusa
Poseł PiS Robert Telus miał koronawirusa Fot: Maciej Luczniewski/REPORTER

Poseł PiS Robert Telus jest zakażony koronawirusem. Jak sam przyznaje, początki choroby były bardzo ciężkie. Szef sejmowej Komisji Rolnictwa i Rozwoju Wsi poinformował o swojej dolegliwości w czwartek wieczorem na Twitterze. 

Poseł PiS Robert Telus jest zakażony koronawirusem. Cała jego rodzina została objęta kwarantanną, a on poinformował Polaków o swojej sytuacji za pośrednictwem Twittera.

W czwartek wieczorem szef sejmowej Komisji Rolnictwa i Rozwoju Wsi napisał post, w którym przyznał, że dopadł go COVID-19. Jak sam podkreślał, początki choroby były bardzo ciężkie.

Potwierdzono u mnie zakażenie koronawirusem. Początki choroby były ciężkie, teraz jest znacznie lepiej. Obecnie przebywam w izolacji

- napisał polityk.

Poseł PiS Robert Telus zachorował na COVID-19

Robert Telus jednocześnie zaapelował do Polaków, by ci na siebie uważali i nie lekceważyli pandemii koronawirusa. Pocieszające w jego sytuacji jest to, że póki co bliscy polityka nie wykazują objawów zakażenia.

To nie pierwszy polityk, który zetknął się z chorobą w życiu prywatnym. O zakażeniu koronawirusem informowali również m.in. minister w Kancelarii Prezydenta Adam Kwiatkowski, wicemarszałek Sejmu Małgorzata Gosiewska (PiS), senatorowie: Jan Filip Libicki (PSL-Koalicja Polska) i Artur Dunin (KO), poseł PSL-Kukiz15 Dariusz Klimczak, a kilka miesięcy temu także minister środowiska Michał Woś. 

Niestety, nie świadczy to absolutnie o odwrocie pandemii - dokładnie odwrotnie. Można odnieść wrażenie, że wirus z każdym dniem rośnie w siłę coraz bardziej.

Przeczytaj więcej
Komentarze