18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Duda zagrożony koronawirusem?

Poseł PiS zrobił imprezę na 250 osób!

Wojciech Kozicki
16.03.2020  11:30
Koronawirus kontra polscy politycy - członek PiS stworzył zagrożenie epidemiologiczne?
Koronawirus kontra polscy politycy - członek PiS stworzył zagrożenie epidemiologiczne? Fot: Marek Szandurski/East News

Koronawirus w Polsce ma szansę wygrać, ponieważ szaleje epidemia głupoty. Obecna sytuacja we Włoszech może powtórzyć się nad Wisłą, bo kolejne osoby w naszym kraju nie przejmują się pandemią SARS-CoV-2 i stwarzają poważne zagrożenie. Chociaż bilans chorych rośnie, to polityk PiS zrobił WIELKĄ IMPREZĘ!

Epidemia koronawirusa w Polsce będzie trudna do powstrzymania. Aktualna liczba chorych i prognozy ministra zdrowia Łukasza Szumowskiego mrożą krew w żyłach. Chociaż wprowadzono stan zagrożenia epidemicznego, to wielu Polaków się tym nie przejmuje. Odnotowano kolejny przypadek, gdy ktoś ucieka z izolatki w szpitalu, duchowni zapraszają na msze, narciarze szaleją w Zakopanem, a politycy robią imprezy!

Jak podaje „Super Express”, poseł PiS Grzegorz Woźniak zorganizował imprezę na 200-250 osób. Były to huczne imieniny pod Warszawą, a których podobno był także syn polityka.

Przyszło jakieś 200-250 osób, jak na weselu. Byli m.in. radny PiS i dyrektor szpitala w Garwolinie Krzysztof Żochowski (65 l.) oraz syn posła Woźniaka – podaje anonimowy informator „Super Expressu”.

Koronawirus w Polsce - Andrzej Duda zagrożony zakażeniem?

SE.pl pisze, że Woźniak kilka dni temu osobiście odebrał syna z Włoch, ponieważ jest piłkarzem grającym na północy tego kraju. Natemat.pl donosi natomiast, że na imprezie był także dyrektor szpitala w Garwolinie i radny PiS Krzysztof Żochowski, który później chętnie fotografował się z wizytującym szpital w Garwolinie prezydentem Andrzejem Dudą.

Czytaj także