18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Tarczyński kontra Al Jazeera

Poseł PiS ostro o imigrantach w arabskiej telewizji [WIDEO]

08.11.2019  20:38
Tarczyński zaczał wojnę z islamem? Mocny wywiad
Tarczyński zaczał wojnę z islamem? Mocny wywiad Fot: YouTube

Poseł PiS Dominik Tarczyński udzielił wywiadu w arabskiej telewizji Al Jazeera w programie „UpFront”. Zrobiło się gorąco, ostra wypowiedź polityka w katarskich mediach wywołała burzę.

Dominik Tarczyński (Prawo i Sprawiedliwość) ma charakterek i niezły z niego łobuz. Najpierw chciałwymierzyć sprawiedliwość Januszowi Korwin-Mikkemu, a teraz zasłynął zaoraniem dziennikarza w telewizji Al Jazeera. Zagraniczne media dowiedziały się co PiS sądzi o arabskich imigrantach, a materiał otrzymał tytuł „Islamofobia w Europie”.

Dominik Tarczyński zadeklarował w imieniu Polaków, że nie chcą, by ich kraj „został przejęty przez muzułmanów, buddystów lub kogoś innego”. Podkreślił, że nie chodzi o niechęć rasową lub religijną, a przede wszystkim o bezpieczeństwo i rozsądek. Zaznaczył również, że nie ma nic przeciwko legalnej imigracji, a protestuje jedynie przeciw nielegalnemu przekraczaniu polskich granic oraz narzucaniu systemu podziału imigrantów.

Nikt nigdy nie zmusi nas do przyjmowania muzułmanów, buddystów i niewierzących w ogromnych ilościach. Polskie prawo jest jasne, jeśli chcesz tu żyć, złóż dokumenty, podanie o wizę, pokaż, że nie masz kryminalnej przeszłości – powiedział Tarczyński.

Tarczyński opowiedział, że mieszkał w Stanach Zjednoczonych i w Wielkiej Brytanii i „nie widzi żadnej wartości w społeczeństwach wielokulturowych”. Nie chciałby, aby w Polsce pojawiło się prawo szariatu. Prowadzący program zarzucił mu hipokryzję i stwierdził, że Polacy w Wielkiej Brytanii również mają złą opinię i są uważani za niebezpieczeństwo, bo popełniają wiele przestępstw, np. gwałcą. Tarczyński zwrócił mu uwagę, że Polacy przynajmniej nie wysadzają się w powietrze.

Doceniam wartości obecnie promowane przez władze w Polsce. Dla mnie, wielokulturowe społeczeństwo, to nie jest wartość, to nie jest cnota. Kultura chrześcijańska, prawo rzymskie, greccy filozofowie, to są dla nas cnoty – zadeklarował poseł PiS.

Dominik Tarczyński kontra Al Jazeera - ostra wypowiedź o imigrantach:

logo Tu się dzieje