18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Walczy o życie w szpitalu

Poseł PiS miał wypadek. "Stan krytyczny"

Wojciech Kozicki
19.05.2022  14:39
Poseł PiS walczy o życie po wypadku. Kim jest Waldemar Olejniczak?
Poseł PiS walczy o życie po wypadku. Kim jest Waldemar Olejniczak? Fot: Damian Klamka/East News - zdjęcie ilustracyjne

Takie wiadomości łamią serce niezależnie od preferencji politycznych. Przekazano smutną wiadomość, że poseł PiS Waldemar Olejniczak miał poważny wypadek samochodowy. Walczy o życie w szpitalu, jest w ciężkim stanie.

Poseł PiS Waldemar Olejniczak uległ dramatycznemu wypadkowi samochodowemu. Jak podaje „Super Express”, auto polityka zderzyło się z łosiem w okolicach podwarszawskiego Modlina. Wiadomo również, że parlamentarzysta został przewieziony do Szpitala Bielańskiego w Warszawie. Media nieoficjalnie ujawniły, że jest w stanie ciężkim.

Poseł PiS miał wypadek. Kim jest Waldemar Olejniczak?

Waldemar Olejniczak nie zdobył wystarczające liczby głosów (10327) w wyborach, by w 2019 roku dostać się do Sejmu. Kilka tygodni po rozpoczęciu kadencji zastąpił jednak w sejmowych ławach Marka Opiołę.

Waldemar Olejniczak urodził się 1961 w Przybojewie. W 2002 roku został radnym powiatu sierpeckiego, startując z listy Prawa i Sprawiedliwości. W 2015 bez powodzenia kandydował do Sejmu w okręgu płockim, otrzymując 4920 głosów. Został jednak posłem w grudniu 2015, zastępując Wojciecha Jasińskiego – przypomina Polsat News.