18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Korwin przy nim wymięka?

Poseł PiS wyjaśnia po co Bóg stworzył kobiety. "Dziki to wiedzą"

17.10.2019  20:45
Poseł PiS kontra kobiety - nowa kadencja i już zadyma
Poseł PiS kontra kobiety - nowa kadencja i już zadyma Fot: FOT. LUKASZ KACZANOWSKI/POLSKA PRESS/Polska Press/East News

Wybory 2019 wprowadziły do Sejmu wielu barwnych posłów. Będzie ostro. Przemysław Czarnek już zdążył wyjawić swoje poglądy na temat kobiet i wszystko wskazuje na to, że Korwin-Mikke będzie miał silną konkurencję w obrażaniu kobiet.

Wyniki wyborów oznaczają nowe twarze w Sejmie i Senacie. Przemysław Czarnek, do tej pory wojewoda lubelski, startując z drugiego miejsca zdobył 83 tys. głosów i teraz weźmie się za prawo i sprawiedliwość w Polsce działając na ul. Wiejskiej w Warszawie. Z posłankami raczej się nie dogada, bo jego zdaniem, powinna chyba zostać w domu i rodzić ile sił.

WP.pl przypomina, że wspomniany wojewoda m.in. zakazał organizacji marszu równości w Lublinie, nazywając go promocją zboczeń i dewiacji. Na tym nie koniec, bo niedawno podczas konferencji na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim wyjaśnił światu, do czego Bóg stworzył kobiety.

Jak się pierwsze dziecko rodzi w wieku 30 lat, to ile ich można urodzić? To są konsekwencje mówienia kobietom, że nie muszą robić tego, do czego zostały przez pana Boga powołane - wyjaśnił Czarnek. (wp.pl)

PiS i bez Czarnka ma ostatnio sporo problemów. Głosowanie nad projektem obywatelskim „Stop pedofilii” ekipie Kaczyńskiego przysporzyło hejterów, a tłumy protestują przeciw zrównywaniu seksualnego wykorzystywania dzieci z edukacją seksualną.

Zwierzęta to wiedzą, dziki to wiedzą, a my nie wiemy. My zatraciliśmy instynkt samozachowawczy jako gatunek, już nie mówię, jako chrześcijanie – mówił na KUL Czarnek o rodzeniu dzieci. (wprost.pl)