18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Antyszczepionkowcy dostaną kociokwiku

Poseł ma COVID! Jak to możliwe? Przecież się zaszczepił!

06.10.2021  12:15
Poseł Szramka ma koronawirusa. Rozniósł zarazę w Sejmie?
Poseł Szramka ma koronawirusa. Rozniósł zarazę w Sejmie? Fot: MAREK BEREZOWSKI/REPORTER/East News

Czy szczepionki na COVID-19 są skuteczne i zapewniają odporność? Okazuje się, że NIEKONIECZNE. Poseł Paweł Szramka ogłosił, że jest zakażony koronawirusem. Ujawnił na Twitterze, że otrzymał dawkę preparatu w wakacje. Antyszczepionkowcy dzisiaj nie zasną!

Skuteczność szczepionek na COVID-19 pod znakiem zapytania. Poseł Pawel Szramka (koło poselskie Polskie Sprawy) potwierdził, że zachorował na koronawirusa pomimo wcześniejszego zaszczepienia. Dodał, że ma takie objawy zakażenia jak m.in. utrata węchu.

Poseł Szramka ma COVID-19. Szczepionki nieskuteczne?

Szramka przebywa na kwarantannie. Uspokoił jednak fanów swoich politycznych wygłupów, że czuje się dobrze. Dodał, że test wykonał z troski o innych, ponieważ miał w najbliższym czasie zaplanowanych wiele spotkań.

Właśnie otrzymałem pozytywny wynik testu na Covid-19. Pomimo szczepienia w sierpniu, bydlak mnie dopadł. Straciłem węch, dlatego zrobiłem test, ale ogólnie czuję się dobrze. Zaczynam kwarantannę. Trzymajcie się zdrowo! – napisał poseł Szramka na Twitterze.

Oczywiście pod jego postem pojawiło się mnóstwo komentarzy, także hejterskich i prześmiewczych. Odezwał się nawet Grzegorz Braun, czyli chyba najzacieklejszy antyszczepionkowiec w Sejmie. Poseł postanowił odpowiedzieć…

Ręce opadają czytając niektóre komentarze. Post napisałem przede wszystkim dla osób, które miały ze mną styczność, a obawiają się zarażenia. Nie piszę nigdzie, że umieram, nie żalę się. Dziękuję za wszystkie prześmiewcze komentarze wybitnych specjalistów i ekspertów w dziedzinie zdrowia. Wasza wiedza na pewno wzbogaca mnie oraz osoby zaglądajcie na ten profil. Dziękuję bardzo za słowa wsparcia (te szczere). Spokojnie, tak jak napisałem, czuję się całkiem dobrze. Pozdrawiam! – odpowiedział Szramka.