18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Świecił klejnotami aż strach

Poseł całkiem NAGO! Członek rządu przed kamerą

Wojciech Kozicki
15.04.2021  11:36
Poseł nago przed kamerą. Świecił klejnotami aż strach - zdjęcie ilustracyjne
Poseł nago przed kamerą. Świecił klejnotami aż strach - zdjęcie ilustracyjne Fot: TOMASZ RYTYCH/REPORTER/East News

Politycy są podobno jak gwiazdy porno, bo … wszystkich obywateli. Niektórzy mają jednak najwyraźniej fizyczne predyspozycje i ekshibicjonistyczne aspiracje, by zaistnieć w branży erotycznej. Kanadyjski poseł William Amos zaprezentował się światu całkiem NAGO!

William Amos i polityczny skandal w Kanadzie. Poseł Partii Liberalnej wziął udział w wirtualnym posiedzeniu Izby Gmin. Coś poszło wyraźnie nie tak, ponieważ polityk zaprezentował się przed kamerą w swoim biurze NA GOLASA.

Poseł nago przed kamerą

46-letni poseł reprezentujący Quebec przeprasza za świecenie klejnotami na Zoomie, ale internet nie zapomina. Zdjęcie nagiego posła Partii Liberalnej opublikował kanadyjski dziennik National Post.

Amos zapewnia, że nagi występ przed kamerą był niezamierzoną wpadką i jest swoim błędem zawstydzony. Uważa, że jego kamera została przypadkowo włączona, gdy po powrocie z joggingu akurat przebierał się w strój służbowy. Jego koledzy z partii już mu wybaczyli, uznając, że takie wpadki to „część świata, w którym żyjemy”

Serdecznie przepraszam wszystkich moich kolegów w Izbie. To był ewidentny błąd. To się więcej nie powtórzy - zapewnia William Amos na Twitterze.
Może trzeba przypomnieć członkom Izby, zwłaszcza męskim, że krawat i marynarka są obowiązkowe, tak samo jak koszula, bokserki czy spodnie. Widzieliśmy, że poseł jest w świetnej formie fizycznej, ale myślę, że trzeba być bardziej ostrożnym – zwróciła uwagę posłanka Claude DeBellefeuille z partii Blok Quebecu. (Polsat News)

 

logo Tu się dzieje