18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Dramat w Warszawie

Poważny wypadek SOP. Jedna osoba trafiła do szpitala

15.02.2021  15:08
Kolejny wypadek z udziałem SOP
Kolejny wypadek z udziałem SOP Fot: Planeta.pl

W poniedziałek na jednej z warszawskich ulic doszło do wypadku z udziałem samochodu SOP. Nieprzytomny kierowca trafił do szpitala.

Do poważnego wypadku doszło na skrzyżowaniu ulicy Madalińskiego z Wołoską. Według relacji ppłk Bogusława Piórkowskiego kierowca Skody wymusił pierwszeństwo i został uderzony przez Mercedesa należącego do Służby Ochrony Państwa.

Straż pożarna poinformowała o jednej nieprzytomnej osobie. Rannemu udzielono pierwszej pomocy i przetransportowano do szpitala. Ulica Wołoska, na której doszło do wypadku, obecnie jest nieprzejezdna.

Wypadek auta Służby Ochrony Państwa

Na miejscu wypadku znajduje się straż pożarna, pogotowie i policja. Jak relacjonują świadkowie, auto mężczyzny kierującego Skodą zostało poważnie uszkodzone.

Samochód jest zgięty niemal w banana. Kierowca nieprzytomny został zabrany do szpitala. Kierowca SOP jest w karetce, zabandażowali mu rękę – poinformował dziennikarz Gazety Wyborczej.

To nie pierwszy i prawdopodobnie nie ostatni wypadek samochodowy z udziałem SOP. Limuzyny Służby Ochrony Państwa ucierpiały między innymi w zderzeniach z tramwajem i autostradowymi barierkami. Doszło również do wielu stłuczek z samochodami osobowymi i ciężarówkami.

logo Tu się dzieje