18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

święta! święta!

Idą święta, powieś sobie... prezesa na choince. Te bombki to bomba

01.12.2019  13:30
Idą święta, powieś sobie... prezesa na choince. Te bombki to bomba
Idą święta, powieś sobie... prezesa na choince. Te bombki to bomba Fot: JACEK DOMINSKI/REPORTER

Święta za pasem, można rozglądać się za choinką. W tym roku macie szansę udekorować ją inaczej niż zwykle. Na gałązkach ma szansę zawisnąć sam prezes.

Przyszedł grudzień, można zacząć myśleć o świętach. A jak święta, to wiadomo, musi być choinka. Na choince zawisnąć powinny ozdóbki - łańcuchy, kokardy, bombki i gwiazda lub "czub" na szczycie. I tu pojawia się bardzo nietypowa propozycja.

Jeszcze całkiem niedawno, gdy Polacy tłumnie protestowali przeciw łamaniu prawa przez partię rządzącą, na choince w Sejmie pojawiły się bombki z napisem "konstytucja". Teraz zawisnąć mogą zupełnie inne...

"Powieś sobie Jarka na choince"

Sprawa jest dość śliska... dlaczego? Bo oto bombki w kształcie głowy prezesa PiS powstają specjalnie, na zamówienie i można sobie nimi przyozdobić nie tylko choinkę, ale wręcz całe mieszkanie. Problem tylko w tym, że twarz Jarosława Kaczyńskiego nie wygląda na nich zbyt przyjaźnie. To raczej poza wyjęta z wypowiedzi prezesa o "zdradzieckich mordach" czy "elemencie animalnym".

Mimo wszystko producent zapewnia, że tą oto głową, stworzymy w swych mieszkaniach atmosferę iście świąteczną, typowo polską, niekoniecznie wesołą.

Wprowadź prawdziwie polską, rodzinną atmosferę do Waszego domu. Jeśli nie widziałeś dotąd sensu ozdabiania co roku choinki, to teraz możesz ten sens odnaleźć. Zyskasz w oczach babci i teścia. A i choinka będzie się czuła piękniej, będzie ci wdzięczna

- czytamy w opisie.

Bombki odlewane są ręcznie z poliuretanu. Zamówić możemy różne ich kolory. Są dość duże i co najważniejsze, mogą służyć jako czub.

Dzięki otworowi u spodu rzeźby można ją łatwo osadzić na szczycie choinki jako szpic choinkowy. Wystarczy odczepić mosiężną zawieszkę z ozdobną wstążką. Uroczy prezent pod choinkę i na choinkę

- zapewnia producent.

Cena adekwatna jest do rangi odlanego w bombce osobnika - to 145 złotych za sztukę. Skusicie się?

Czytaj także