18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Intymne sekrety

Prawda o NOCACH KACZYŃSKIEGO wyszła na jaw

24.01.2022  16:02
Jarosław Kaczyński zdradza, co robi nocami
Jarosław Kaczyński zdradza, co robi nocami Fot: Grzegorz Ksel/REPORTER

Jarosław Kaczyński jest jedną z najbardziej charakterystycznych i rozpoznawalnych postaci w polskiej polityce. Niewiele jednak wiadomo o jego życiu prywatnym. Tymczasem sam prezes PiS zdecydował się zdradzić, co robi nocami. Będziecie mocno zaskoczeni!

Jarosław Kaczyński wzbudza ogromne zainteresowanie rodaków. Nic dziwnego, polityk od lat twardą ręką trzyma zarządzanie naszym krajem i najwyraźniej nie zamierza odpuszczać.

Prezes PiS mieszka sam i jego życie prywatne owiane jest tajemnicą. Wiadomo, że mieszka w wielkiej willi na Żoliborzu i nie unika gotowania - ale poza tym jest enigmą. Aby zaspokoić ciekawość wyborców - sam postanowił wyjawić, co robi w wolnym czasie. 

Jarosław Kaczyński zdradza, co robi nocami

Chcecie wiedzieć, co prezes PiS wyczynia nocami? Mamy na to pytanie odpowiedź! Jarosław Kaczyński nie może narzekać na brak życia towarzyskiego, wbrew temu, co moglibyśmy zakładać.

Polityk PiS w każdej wolnej chwili spotyka się z przyjaciółmi, a do tego lubi spędzać wieczory w towarzystwie dobrej książki. Jak sam przyznał, gdy tylko są sprzyjające okoliczności, uwielbia grillować. Poza tym Jarosław Kaczyński jest typową sową, która nigdy nie chodzi wcześnie spać.

Jestem wielką sową, puchaczem. Nie lubię rano wstawać. Dużo pracuję, idę spać często około trzeciej w nocy

– opowiedział Jarosław Kaczyński.

Większość seniorów ma w zwyczaju wstawać bardzo wcześnie rano, dlatego zachowanie prezesa PiS jest dość nietypowe. Posadzilibyście go o taki tryb życia?