18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Zmiana premiera

Morawiecki ucieknie z Polski? "Szuka pracy w..."

Wojciech Kozicki
22.02.2021  08:40
Premier Morawiecki do zmiany. Jaka czeka go zawodowa przyszłość i kariera?
Premier Morawiecki do zmiany. Jaka czeka go zawodowa przyszłość i kariera? Fot: WOJCIECH STROZYK/REPORTER

Mateusz Morawiecki żyje jak pączek w maśle na koszt państwa jako premier, ale to już chyba długo nie potrwa. Krążą plotki, że Jarosław Kaczyński ma nowego pupila i następca Morawieckiego jest już namaszczony. Nowe informacje w tej sprawie ujawnia… tak, on wciąż istnieje… Ryszard Petru!

Premier Mateusz Morawiecki do wymiany – o tym wiedzą chyba wszyscy, w ciągu ostatnich tygodni pojawiają się kolejne plotki, teorie i informacje. Prezes PiS Jarosław Kaczyński zmienił obiekt swych westchnień i jego serce łopocze jak u nastolatki dla Daniela Obajtka. Co w takim razie stanie się z Mateuszem Morawieckim? Czy spełni się mroczna przepowiednia jasnowidza Jackowskiego, który wyczytał coś potwornego z jego zdjęcia?

Nowa praca Morawieckiego czy więzienie dla premiera?

Czy Morawiecki już jest spakowany i wie co go czeka? Ryszard Petru, który dawno temu założył partię Nowoczesna i z niej wyleciał, w rozmowie z TVN24 stwierdził, że bez wsparcia Kaczyńskiego Morawiecki „nie przetrwa 24 godzin, jest obcy w PiS”. Były polityk, którego wpadki i przejęzyczenia przeszły do historii polityki i kabaretu, zaserwował nam tym razem dość poważną wypowiedź i analizę polityczną.

Petru zasugerował, że Morawiecki już może szukać pracy. 

Zapewne ostatecznie wyląduje w jakiejś międzynarodowej instytucji lub firmie globalnej. Moim zdaniem - ale zastrzegam, że to moja opinia, nie wiedza - Morawiecki szuka pracy za granicą i ją sobie załatwi – powiedział Petru. (TVN24)

Oczywiście, wiemy, że to tylko OPINIA, nie śmielibyśmy posądzać tego polityka o wiedzę...

Przypomnijmy również, że Morawiecki złamał prawo i w jego sprawie trafiło już zawiadomienie do prokuratury. Pomóc mu może minister sprawiedliwości Zbigniew Ziobro… z którym jest skłócony. Tu nie trzeba być jasnowidzem Jackowskim, żeby przewidzieć jak to się wszystko skończy.

logo Tu się dzieje