18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

randez vous

Gorąc i bita śmietana. Wspólne chwile premiera i prezydenta

08.07.2021  15:13
Gorący czwartek premiera i prezydenta. Poszli na spacer romantyczną starówką
Gorący czwartek premiera i prezydenta. Poszli na spacer romantyczną starówką Fot: Zbyszek Kaczmarek/REPORTER

Życzymy sobie, by każdy miał kogoś, kto spojrzy na niego jak premier na prezydenta w czasie środowej przechadzki. Mateusz Morawiecki i Andrzej Duda oddali się małym, słodkim przyjemnościom.

Premier Mateusz Morawiecki i prezydent Andrzej Duda ostatnimi czasy bardzo lubią swe towarzystwo. Organizują wspólne konferencje prasowe, biorą udział w podobno ważnych wydarzeniach, które wydają się czasem dość śmieszne, spędzają wspólnie dużo czasu. W ostatnią środę oddali się nawet małym, radosnym przyjemnościom z dodatkiem bitej śmietany. Było gorąco.

Żar z nieba i ochłoda. Premier i prezydent mieli chwilę dla siebie

Prezydent i premier wzięli w środę udział w "uroczystości" przekazania projektu dotyczącego odbudowy Pałacu Saskiego w Warszawie. Dzień był bardzo upalny, a oni w garniturach. Postanowili więc znaleźć dla siebie orzeźwienie.

Fakt, mogli skorzystać z okazji i wskoczyć do fontanny w Parku Saskim, wybrali jednak inne przyjemności. Panom zachciało się nutki energii z odrobiną słodyczy, udali się więc na spacer po romantycznej, skąpanej w słońcu Starówce, a później na kawę.

Zabrakło prywatności

Politycy nie mogli niestety liczyć na prywatność - razem z nimi podążali ochroniarze SOP i policja, a także fotoreporterzy. Gdy premier i prezydent znaleźli już w końcu miłą knajpkę, w której mogli oddać się pogaduszkom, zaatakowały ich tam nastolatki. Mimo to panom udało się zamówić i wypić kawę pokrytą bitą śmietaną. Ech te małe radości.

Co ciekawe, zdarzenie to, choć całkiem przyziemne, dla polityków PiS jest czymś wybitnie niezwykłym, bo relacja z niego pojawiła się na Twitterze Kancelarii Prezydenta. Cóż, widać to są właśnie sprawy wagi państwowej, o których należy informować obywateli, nieprawdaż?

Andrzej Duda i Mateusz Morawiecki oddali się słodkim przyjemnościom
Andrzej Duda i Mateusz Morawiecki oddali się słodkim przyjemnościom Fot: Zbyszek Kaczmarek/REPORTER
Premier i prezydent znaleźli też chwilę dla młodych dziewcząt
Premier i prezydent znaleźli też chwilę dla młodych dziewcząt Fot: Zbyszek Kaczmarek/REPORTER
Politycy zrobili sobie selfie z młodzieżą. Ochrona zadbała, by tym razem nikt nie miał ośmiu gwiazdek na koszulce
Politycy zrobili sobie selfie z młodzieżą. Ochrona zadbała, by tym razem nikt nie miał ośmiu gwiazdek na koszulce Fot: Zbyszek Kaczmarek/REPORTER