18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

"nie uważa"

Prezes Kaczyński wyrzekł się rodziny. Podzielił ją na sorty?

24.10.2019  15:06
Prezes Kaczyński wyrzekł się rodziny. Podzielił ją na sorty?
Prezes Kaczyński wyrzekł się rodziny. Podzielił ją na sorty? Fot: Flickr/Piotr Drabik

Jarosław Kaczyński sprawnie podzielił Polaków na dwa sorty, nie oszczędził też rodziny. Jak się okazuje, krewnych wyznających inne idee i głoszących odmienne niż jego poglądy, "nie uważa".

Prezes PiS Jarosław Kaczyński, to postać co najmniej kontrowersyjna. 70-letni nie-emeryt uwielbia rozprawiać o rodzinie i mówić Polakom, jak mają żyć. Sam jednak z rodziną ma raczej nie po drodze. I nie chodzi tu o fakt, że własnej nigdy nie założył. Sprawa jest inna, ale dość prosta.

Okazuje się bowiem, że pan Kaczyński tak jak Polaków, na sorty prawdopodobnie dzieli też rodzinę. Krewni mogą być dobrzy i źli, w zależności od wyznawanych poglądów. 

Kaczyński wyrzekł się kuzynki?

W ostatnich dniach europosłanka Róźa Thun przyznała, że jest kuzynką, a wręcz ciotką prezesa PiS. Niestety, krewny polityczki raczej nie lubi, a wręcz nie uznaje za godną uwagi i mianowania rodziną.

Sprawę w imieniu prezesa skomentował skłócony z Thun Ryszard Czarnecki (swego czasu nazwał ją "szmalcownikiem"). Stanowczo oznajmił, że "prezes tej pani nie uważa".

Nie sądzę, by prezes Kaczyński uważał tę panią za rodzinę

- powiedział w rozmowie z "Faktem".

Przeczytaj więcej
Komentarze