18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Pichci aż miło!

Prezes PiS ujawnia, co sobie gotuje. Nowy MasterChef?

07.03.2021  16:23
Prezes PiS umie gotować!
Prezes PiS umie gotować! Fot: WITOLD ROZBICKI/REPORTER

Prezes PiS jako człowiek samotny musi umieć o siebie zadbać. Jarosław Kaczyński nie ucieka od obowiązków domowych, przeciwnie. Potrafi sporo ugotować i jest wielkim fanem kuchni polskiej. Czyżby był konkurencją dla Magdy Gessler?

Prezes PiS jest jednym z najmocniej interesujących Polaków polityków. Od lat mieszka sam w swojej willi na warszawskim Żoliborzu, jedynie w otoczeniu ukochanych kotów. Nic więc dziwnego, że wiele osób zastanawia się, jak Jarosław Kaczyński radzi sobie z codziennymi obowiązkami.

Zobacz także

Prezes PiS potrafi gotować

Okazuje się, że jest z nimi całkiem za pan brat. Prezes PiS to wielki fan polskiej kuchni, który nie ucieka od gotowania. Potrafi się o siebie zatroszczyć i nigdy nie pozostaje bezradny wobec codzienności.

Lubię proste potrawy – bigos, placki kartoflane, pierogi ruskie, schabowego z kapustą, wszystkie rzeczy z grilla. Muszę się przyznać, że jadałem subtelne potrawy w bardzo dobrych restauracjach, ale nie zaszokowały mnie nadzwyczajną jakością

– wyjawił szef Prawa i Sprawiedliwości.

Jajecznicę czy omlet sobie sam przygotowuję. Bardzo lubię naleśniki, ale same, bez żadnego wkładu

- zdradził Jarosław Kaczyński.

Jeśli ma taki talent do gotowania, jak do przejmowania sceny politycznej w kraju, to Magda Gessler może czuć się zagrożona. Wyobrażacie sobie prezesa PiS startującego w takim hitowym programie jak MasterChef? To byłby hit!

Zobacz także