18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

zawrzało

Głowa państwa w łóżku z kochanką? Szokujące zdjęcia w sieci

21.05.2020  19:40
Jolka Rosiek pokazała intymne zdjęcia z łóżka
Jolka Rosiek pokazała intymne zdjęcia z łóżka Fot: Planeta.pl

Skandal na Twitterze. Jolka Rosiek, która od miesięcy przekonuje, że kocha prezydenta i miała z nim romans, opublikowała zdjęcia z łóżka.

W internecie zawrzało. 27-letnia Jolka Rosiek opublikowała na Twitterze trzy szokujące zdjęcia. To dziewczyna, która od kilku miesięcy utrzymuje, że z głową państwa łączyła ją płomienna relacja. Co więcej, prezydent miał ponoć plany porzucenia żony i związania się z młodziutką brunetką. Czy to prawda? Nikt nie wie. Ani główny zainteresowany, ani nikt z jego kręgów, sprawy dotąd nie skomentował.

Tymczasem w czwartek po godzinie 16, na Twitterze Jolki pojawiły się zdjęcia. Kobieta twierdzi, że to screeny z filmu, na którym uwieczniono uprawiającą seks parę. Kogo? Tego już nie zdradza, bo jak twierdzi "lepiej nic nie pisać".

Jolka Rosiek pokazała zdjęcia z łóżka

Kto jest na zdjęciach?

Fotki i cały wpis szybko zniknęły z Twittera. Jolka miała usunąć je pod naciskiem. Co więcej, kobieta utrzymuje, że nagle zniknęli jej wszyscy obserwujący w medium społecznościowym. Również fani Jolki na Twitterze alarmują, że przez chwilę nie mieli dostępu do jej konta.

Tymczasem screeny postu już zaczęły krążyć po sieci, a ludzie upatrują w mężczyźnie ze zdjęć prezydenta. Pojawiły się nawet bezpośrednie nawoływania go do skomentowania sprawy, oraz zestawienia zdjęć głowy państwa ze zdjęciem tajemniczego mężczyzny.

Czytaj także