18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Ostro!

Hołownia wyrwał Kaczyńskiemu członka! Ogromne zaskoczenie!

20.05.2021  12:22
Szymon Hołownia przyciąga nowych członków
Szymon Hołownia przyciąga nowych członków Fot: Jan Graczynski/East News

Poseł Zjednoczonej Prawicy prof. Wojciech Maksymowicz dołączył do klubu Polska 2050 Szymona Hołowni. Polityk stwierdził, że koncepcja Polskiego Ładu doprowadzi do zapaści służby zdrowia, na co on nie wyraża zgody.

W czwartek zarząd Polski 2050 poinformował o zaskakującym transferze politycznym.

Do naszego składu dołącza wielki autorytet medyczny prof. Wojciech Maksymowicz - poinformowała szefowa koła Polska 2050, Hanna Gill-Piątek.

Profesor Maksymowicz był członkiem Porozumienia. Do Sejmu kandydował z list Prawa i Sprawiedliwości.

Wojciech Maksymowicz ucieka z PiS

Podczas konferencji Polski 2050 Maksymowicz stwierdził, że jako lekarz nie może zgodzić się na zaakceptowanie Polskiego Ładu, który "prowadzi do zapaści służby zdrowia". Jak stwierdził, Polska 2050 ma znacznie lepszy plan na rozwój służby zdrowia, a oferowany przez PiS program jest "antyreformą". Na temat transferu wypowiedział się także lider Polski 2050.

Gorąco zachęcam wszystkich w obozie Zjednoczonej Prawicy, którzy jeszcze się wahają - nie wahajcie się, to jest ten moment, żeby przejść na stronę ludzi, którym rzeczywiście chodzi o to, żeby te wartości, z którymi szliście do polityki - solidarność, demokracja, wspomniane prawo i sprawiedliwość rzeczywiście urzeczywistniać - ogłosił Hołownia.

Na koniec przemówienia Szymon Hołownia stwierdził, że to koniec starej sceny politycznej, czyli podziału na PiS i anty-PiS. Czeka nas sejmowa rewolucja?

Czytaj także
Przeczytaj więcej