18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

za dużo propagandy

Kurski dostanie kociokwiku. LUDZIE MIAŻDŻĄ TVP

Emilia Waszczuk
17.09.2021  16:25
TVP jest niewiarygodna. Ups
TVP jest niewiarygodna. Ups Fot: ŁUKASZ SZELĄG/REPORTER

W TVP przegięli z propagandą? Widzowie mają już dość i orzekli: tego nie da się oglądać, Telewizja Polska jest NIEWIARYGODNA.

Jacek Kurski zapłacze się rzewnymi łzami, gdy zobaczy wyniki najnowszego badania. Od lat z uporem maniaka robi wszystko, by partia go kochała, a ludzie wierzyli partii. Zdaje się jednak, że propaganda lejąca się z TVP jak ścieki z warszawskich rur do Wisły, przerosła możliwości społeczeństwa. To bowiem orzekło - Telewizji Polskiej nie da się już oglądać!

Według najnowszego sondażu CBOS aż 49 Polaków twierdzi, że programy informacyjne TVP są mało wiarygodne! Dla porównania w 2012 roku, gdy władzy w Polsce nie dzierżyło jeszcze PiS, a Telewizją Polską nie rządził Jacek Kurski, podobnego zdania było zaledwie 11 procent badanych!

Programy TVP niewiarygodne. PiS komentuje

Do wyników najnowszego badania nie odniósł się Jacek Kurski - politykujący szef Telewizji Polskiej pewnie roni właśnie łzy i nie jest w stanie myśleć, a co dopiero wypowiadać się bez emocji. Zastąpił go jeden z kolegów, polityk PiS Jarosław Sellin, który uznał, że fakt, iż TVP nadaje w zgodzie z linią partii, to oznaka pluralizmu. A że widzowie jej nie ufają... to już wina lewicowych nienawistników!

Zdecydowana większość mediów świata Zachodu kieruje się wrażliwością lewicowo-liberalną. Taka jest moja teza i ona jest do obrony. W Polsce nie jest inaczej. Taka opinia jest wyrabiana na temat telewizji publicznej, w której pojawia się też inna wrażliwość - konserwatywna. I to drażni te media lewicowo-liberalne. Przed rokiem 2015 w trzech najważniejszych telewizjach w Polsce, w ich programach informacyjnych, były dokładnie takie same przekazy, taka sama hierarchia ważności tematów, takie same sympatie i antypatie. Moim zdaniem to nie był pluralizm. Dziś pluralizm jest

- ocenił Jarosław Sellin w rozmowie z WP.