18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

myślał, myślał i wymyślił

CZARNEK SFIKSOWAŁ NA MAKSA! Nasyła na dzieci EGZORCYSTĘ

16.09.2021  14:28
Czarnek znów się popisał. Nasyła na dzieci EGZORCYSTĘ
Czarnek znów się popisał. Nasyła na dzieci EGZORCYSTĘ Fot: ANDRZEJ IWAŃCZUK/REPORTER

Przemysław Czarnek nie przestaje robić wszystkiego, by utrzymać miano najgorszego i najbardziej fanatycznego ministra edukacji. Właśnie do pomocy dzieciom zatrudnił egzorcystę!

Nie ma to jak nowoczesna  i postępowa szkoła, wolna od ideologii, za to przyjazna dzieciom i otwarta, prawda? Wszystko byłoby pięknie, gdyby tylko z placówek edukacyjnych uczynić miejsca, w których dzieci chcą przebywać. Ale po co?

Minister edukacji Przemysław Czarnek robi wszystko, by polskie dzieci szkoły nienawidziły. Być może polityk sam źle wspomina swą edukację i belfrów, i teraz mści się, gotując piekło współczesnym uczniom. A skoro o piekle, szatanie i demonach mowa... właśnie postanowił egzorcyzmować dzieci i młodzież!

Egzorcysta od Czarnka pomoże dzieciom

Wiadomo nie od dziś, że polskim szkołom wiele brakuje. Nie ma pomocy naukowych, nie ma nauczycieli, o psychologach dla dzieci już nie wspominając. Zamiast tego dużo mamy księży i katechetów, coraz więcej religii i treści patriotyczno-kościelnych, a teraz nawet egzorcystę.

Ministerstwo Edukacji i Nauki przyznało właśnie 170 tysięcy złotych fundacji, która przez kolejne dwa miesiące prowadzić ma telefon zaufania dla dzieci i rodziców. Niby cel szczytny, tyle tylko, że znów opiera się na kościele. Bo jak by inaczej - pieniądze dostała organizacja prowadzona przez księdza, w dodatku egzorcystę.

Od 6 września działa nowa całodobowa, bezpłatna, ogólnopolska infolinia dla dzieci i rodziców. Pod numerem telefonu 800 800 605 dzieci, młodzież, ale także rodzice, nauczyciele i pedagodzy będą mogli uzyskać profesjonalną pomoc doświadczonych psychologów, pedagogów oraz prawników

- poinformowało Ministerstwo Edukacji i Nauki.

Co ciekawe, a co ustalili dziennikarze Onetu, resort nie rozpisał żadnego konkursu i nie wybierał spośród grona zgłoszeń. Zasłonili się pandemią i sami wytypowali, kto udzielać ma pomocy psychologicznej dzieciom i nauczycielom. Bo przecież kto im zabroni?

Pomoc psychologiczna czy egzorcyzmy?

Organizacja, która poprowadzi telefon zaufania, to Fundacja "Auxilium", w której pierwsze skrzypce gra ksiądz, psycholog i egzorcysta Józef Partyka. Co ciekawe, pan Czarnek doskonale wie, komu dał zlecenie - wspomniany duchowny wykłada na jego ukochanej uczelni matce - Katolickim Uniwersytecie Lubelskim. Wydał też książkę "Kryteria diagnozy i rozeznania opętania. Ujęcie psychologiczne", a na co dzień na terenie diecezji tarnowskiej prowadzi poradnię i telefon zaufania "Arka". Każdy, kto się tam dodzwoni, może uzyskać porady od księży psychologów, egzorcystów i specjalistów ds. naprotechnologii.

I jeszcze jeden smaczek - infolinia dla dzieci i młodzieży funkcjonuje w Polsce już od 2008 roku, ale przez trzynaście lat działalności nigdy nie mogła liczyć na wsparcie od rządu. Ale żeby księdzu nie dać?