18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Niezły majątek

Przemysław Czarnek pławi się w luksusie. Ma miliony i willę

06.10.2020  16:17
Przemysław Czarnek ma miliony
Przemysław Czarnek ma miliony Fot: Grzegorz Banaszak/REPORTER

Przemysław Czarnek jest ostatnio jedną z najbardziej kontrowersyjnych postaci w polskiej polityce. Podczas gdy on sam choruje na COVID-19, media prześwietlają jego ogromny majątek.

Przemysław Czarnek zasłynął jako człowiek, który ma objąć stanowisko ministra edukacji i nauki. Było to tym bardziej ciekawe, że sam polityk ma bardzo kontrowersyjne i konserwatywne poglądy. 

Plany na zaprzysiężenie rządu pokrzyżował mu koronawirus. Przemysław Czarnek zapadł na COVID-19, przy okazji ściągając na kwarantannę wielu czołowych, polskich polityków.

Przemysław Czarnek żyje jak król

Kiedy on sam zajmuje się powrotem do zdrowia, media zwracają uwagę na stan posiadania potencjalnego ministra. Przemysław Czarnek może się bowiem pochwalić całkiem zacnym majątkiem.

Jak wynika z jego oświadczenia, mężczyzna jest milionerem. Natomiast lwią część jego majątku stanowi okazała rezydencja na przedmieściach Lublina, na warunki mieszkaniowe Przemysław Czarnek narzekać nie może.

Zgodnie z oświadczeniem majątkowym Czarnka, rezydencja wraz z działką o powierzchni 1,5 tys. mkw warte są około miliona złotych! Mieszka zatem, jak król i wcale się tego nie wstydzi. Miejmy nadzieję, że jako minister edukacji nauczy młodych ludzi, jak dojść do takiego majątku. 

Oświadczenie majątkowe nie zdradza, czym jeździ Przemysław Czarnek - nie widnieje w nim bowiem żaden samochód. Wiadomo natomiast, że na kupno domu polityk zaciągnął kredyt we frankach szwajcarskich. Do spłaty zostało mu jeszcze (w przeliczeniu na polskie złote) 418 234 zł.

Przeczytaj więcej
Komentarze