18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

brak słów

Minister z PiS rozniósł zarazę?! OGROM ZAKAŻONYCH

Emilia Waszczuk
09.10.2020  07:46
Przemysław Czarnek roznosi koronawirusa?
Przemysław Czarnek roznosi koronawirusa? Fot: FOT. LUKASZ KACZANOWSKI/POLSKA PRESS/Polska Press/East News

Kolejny polityk PiS złamał własne prawo! Chory na COVID-19 Przemysław Czarnek wszedł do szpitala mimo zakazu. Po jego odwiedzinach zaraza wybuchła!

Wielki skandal w szpitalu w Lublinie. Poseł PiS, a od poniedziałku także minister Przemysław Czarnek, mógł roznieść koronawirusa i narazić na chorobę, a nawet śmierć dziesiątki osób. Po tym, jak w ostatnią sobotę nikczemnie złamał prawo, dziś choruje cały oddział szpitalny!

Przemysław Czarnek w sobotę odwiedził w szpitalu swoją ciężko chorą babcię - mimo zakazu w obawie przed zakażeniami koronawirusem. Dla posła PiS kierownik oddziału zrobił jednak wyjątek. Skończyło się tragicznie.

Przemysław Czarnek ma koronawirusa. Cały oddział chory

Zaledwie dwa dni po odwiedzinach w szpitalu, Przemysław Czarnek zaniepokojony bólem głowy przeszedł badania na obecność koronawirusa. Okazało się, że jest "pozytywny", a więc nie tylko choruje, ale też jest nosicielem. Po jego odwiedzinach przeprowadzono testy wśród pracowników i pacjentów - zakaziło się aż 90 procent pacjentów i personel!

Sytuacja w szpitalu jest tragiczna - jak podaje "Gazeta Wyborcza", na oddziale odwiedzonym przez Przemysława Czarnka nie ma komu pracować - wszyscy są w kwarantannie lub zakażeni. Pacjentami opiekują się delegowane z innych oddziałów pielęgniarki.

Przemysław Czarnek rozniósł koronawirusa?

Kto pozakażał personel i często bardzo ciężko chorych pacjentów? Szpital podał w komunikacie, że "źródło zakażenia nie jest znane". Sam Przemysław Czarnek też nie widzi problemu i twierdzi, że nie zrobił nic złego.

W sobotę nie miałem żadnych objawów koronawirusa i nie byłem skierowany na kwarantannę. Wobec poważnego stanu mojej 88-letniej babci po udarze widziałem ją krótko w szpitalu, zgodnie z procedurami, w pełnym reżimie sanitarnym. Nie miałem żadnego bezpośredniego kontaktu z innymi pacjentami. Sugerowanie w tej sytuacji, że jestem źródłem zakażeń jest absolutnym nadużyciem - napisał na Twitterze.

Zapomniał jednak, że to jego koledzy zdecydowali o całkowitym zakazie odwiedzin w szpitalach, a łamiąc go, złamał prawo.

Przemysław Czarnek w poniedziałek miał otrzymać nominację na ministra edukacji. Czy faktycznie urząd obejmie? Teki na razie nie dostał, bo choruje, nie mógł więc przyjść na zaprzysiężenie. Czy dostanie? Po PiS można spodziewać się wszystkiego, jednak politycy opozycji już wiedzą, że człowiek, który nie potrafi zrozumieć podstawowych zasad, w dodatku wymyślonych przez własną partię, tak ważnych funkcji pełnić zdecydowanie nie powinien...

Panie Mateuszu Morawiecki - że chciał Pan homofoba i mizogina to wiemy już. Ale czy po tak nieodpowiedzialnym, kretyńskim i egoistycznym zachowaniu chce Pan nadal trzymać Czarnka? I to w resortach edukacyjnych? - pisze na Twitterze Barbara Nowacka.

Przeczytaj więcej
Komentarze