18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Zabolało?

Czarnek ZNOKAUTOWANY. Oberwał od znanej żony posła PiS

13.09.2021  15:03
Przemysław Czarnek zaatakowany
Przemysław Czarnek zaatakowany Fot: Tomasz Jastrzebowski/REPORTER

Marianna Schreiber, która jest żoną posła PiS, ale mimo to pojawiła się w programie Top Model na antenie TVN, znów wbija kij w mrowisko. Tym razem walcząc o prawa kobiet i mniejszości uderza w ministra edukacji Przemysława Czarnka.

Przemysławowi Czarnkowi daleko jest do postępowych poglądów. Minister w rządzie PiS chce wrócić do czasów średniowiecznych i regularnie zmienia polskie szkolnictwo na bardziej konserwatywne i tradycjonalistyczne. Marianna Schreiber nie może się temu spokojnie przyglądać.

28-letnia kobieta jest żoną posła PiS, ale najwyraźniej nie podziela poglądów prezentowanych przez partię rządzącą. Całkiem niedawno pojawiła się ona na antenie telewizji TVN, występując w programie Top Model. To wywołało burzę wokół jej osoby. Tym bardziej że w żaden sposób nie ukrywała swoich wdzięków. Aktualnie początkująca celebrytka postanowiła wziąć się za zmienianie świata. Zaczęła od Czarnka. 

Przemysław Czarnek zaatakowany

Przemysław Czarnek jest najbardziej kontrowersyjnym ministrem w rządzie PiS. Nie tak dawno mówił o osobach LGBT: "Ci ludzie nie są równi ludziom normalnym. Skończmy słuchać tych idiotyzmów o jakichś prawach człowieka czy jakiejś równości". Właśnie do tych słów odniosła się gwiazda Top Model. 

Komentuję słowa ministra ze względu na to, że sama jestem nauczycielką. Uważam, że bycie normalnym to życie w zgodzie ze sobą i innymi. Kiedy dziecko szuka swojej seksualności, to chciałabym, żeby rodzice nie wykluczali swojego dziecka, żeby je kochali i wspierali

– zastrzega pani Schreiber, która właśnie pisze doktorat z pedagogiki. 

Gdyby moja córeczka chciała kochać kobietę, to dla mnie ważniejsze jest to, żeby była szczęśliwa, niż żeby była z mężczyzną wbrew sobie. Chciałabym, żeby ludzie odpowiedzialni za edukację bardziej pomagali dzieciom w ich problemach: hejcie, wyśmiewaniu, wykluczeniu – także ze względu na orientację. Inaczej te dzieci później mają depresję, uciekają w używki czy samookaleczanie 

 – mówi "Super Expressowi" Marianna Schreiber.

Myślicie, że mąż podziela jej zdanie? Jeśli tak, to chyba powinien zmienić partię.

Czytaj także
Przeczytaj więcej