18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

STRACH MA WIELKIE OCZY

Obłąkana przerażeniem Pawłowicz drży na Twitterze: BĘDĄ POLOWAĆ

Emilia Waszczuk
25.10.2019  14:41
Obłąkana przerażeniem Pawłowicz drży na Twitterze: BĘDĄ POLOWAĆ
Obłąkana przerażeniem Pawłowicz drży na Twitterze: BĘDĄ POLOWAĆ Fot: Flickr

Krystyna Pawłowicz znów się boi i znów straszy. Przerażenie wywołuje w niej sama myśl o tym, że ludzie mogliby być tolerancyjni, a dzieci będą uczyły się, czym jest równość.

Ludzie boją się ponoć rzeczy, których nie znają, jak więc irracjonalnego strachu się pozbyć? Najlepiej.. się edukując. Tego jednak pani Krystyna Pawłowicz nie zamierza i zdaje się, że przez to ograniczanie się, boi się coraz bardziej.

Cóż to spędza pani byłej poseł sen z powiek i nie daje spokojnie oddychać? Słowo, którego zdaje się nie zna - tolerancja. I skrót, który wywołuje w niej dreszcze - LGBT.

Przerażona Pawłowicz

W piątek w szkołach w całej Polsce odbył się "tęczowy piątek", czyli swoiste święto tolerancji. To właśnie tego dnia - ku przerażeniu tak zwanej prawicy, uczniowie i nauczyciele wspierali dzieci i młodzież nieheteronormatywną, głosząc hasło równości dla wszystkich, niezależnie od płci i orientacji seksualnej.

Tęczowy piątek przeraża między innymi Rzecznika Praw Dziecka, który uważa, że dzieci powinny być jak on nietolerancyjne i ignorować naukowe doniesienia. Przeraża też panią Krystynę Pawłowicz, która z jakiegoś - nie wiadomo właściwie jakiego - powodu, ubzdurała sobie, że społeczność LGBT stwarza zagrożenie dla Polaków, a w czasie tęczowego piątku zacznie się polowanie na dzieci.

UWAGA  RODZICE, Jutro,w piątek osoby seksualnie i obyczajowo zaburzone BĘDĄ w SZKOŁACH POLOWAĆ na swe przyszłe ofiary, WASZE DZIECI...

Wielu dyrektorów szkół na to polowanie - wbrew Wam - BEZPRAWNIE pozwala...

PILNUJCIE jutro swych DZIECI!

Dajcie im jutro zwolnienie z lekcji...

- napisała w czwartek na Twitterze.

W ostatnim czasie politycy i sympatycy PiS i Konfederacji, oraz osoby mocno konserwatywne, zawzięły się i postanowiły jeszcze bardziej ograniczać wolność w Polsce. Powrócił temat aborcji (prezydent chce zaostrzać prawo), działacze tak zwani "pro life" chcą karać za edukację seksualną, PiS i TVP zawzięcie wpajają Polakom, że społeczność LGBT chce zniszczyć wszelkie wartości (jak? nie wiadomo, ważne, żeby mieć wroga), a sama Kaja Godek orzekła, że dzieci nie powinny uczyć się nawet o tym, czym jest menstruacja.

Przypominamy, żyjemy w środku Europy. Jest XXI wiek.    

Czytaj także
Przeczytaj więcej