18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Rozmiar nie ma znaczenia

Przesadna skromność? Prezydent nie może pochwalić się dużym drzewkiem

24.12.2019  09:57
Przesadna skromność? Prezydent nie może pochwalić się dużym drzewkiem
Przesadna skromność? Prezydent nie może pochwalić się dużym drzewkiem Fot: Tomasz Jastrzebowski/REPORTER

Andrzej Duda postawił w tym roku na wyjątkowo skromne Święta. Prezydent nie zainwestował nawet w dużą choinkę - nabył drzewko bardzo symboliczne. 

Andrzej Duda na Święta stara się dać dobry przykład rodakom. Ceny produktów skoczyły do niebotycznych poziomów, dlatego Głowa Państwa pokazuje, jak spędzić ten czas, by się zbytnio nie sfrustrować.

Podczas gdy Polacy łapią się za głowę na widok cen jedzenia, dekoracji, prezentów i choinek - Andrzej Duda prezentuje, że skromne Święta to jednocześnie Święta bez frustracji.

Rodzice prezydenta zdradzili, że w ich domu nie ma wystawnej celebracji. Prezydent nie wyda nawet 50 zł na jeden prezent - taka obowiązuje zasada. W takim wypadku faktycznie okres ten nie będzie przesadnie ciężki do przeżycia pod względem finansowym. 

By tradycji stało się zadość, jak co roku, Andrzej Duda wybrał się po choinkę na targowisko na krakowskim Nowym Kleparzu. Zakupił niewielki świerk w doniczce (widać, nie wypożycza drzewka tak jak Kasia Tusk), za który zapłacił nie więcej niż 40 zł.

Będziecie świętować tak, jak prezydent? 

Przeczytaj więcej
Komentarze