18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Dramatyczna przepowiednia

Mroczna wizja. Koniec PiS, Kaczyński szaleje z ptakiem

22.01.2020  14:50
Przyszłość Polski - czy to koniec Kaczyńskiego?
Przyszłość Polski - czy to koniec Kaczyńskiego? Fot: BOLESLAW WALEDZIAK/REPORTER/East News

Szokujący przypadek w Bochni - czy to objawienia? Zjawiska paranormalne? Media podają, że do tamtejszych radnych zgłosiła się kobieta z apelem, by podjęli oni uchwałę dotyczącą poparcia idei intronizacji Jezusa na króla Polski. Do petycji dołączyła świadectwa trzech kobiet, które ujrzały… Jarosława Kaczyńskiego z ptakami!

Bochnia i petycja dotycząca intronizacji Jezusa na króla Polski, którą złożyła pani Renata. Portal Bochnia.pl podaje, że decyzja ma zapaść 30 stycznia. Tajemnicza kobieta do swojej petycji dołączyła także opis niezwykłych politycznych i religijnych wizji 3 innych kobiet. Maria, Michalina i Magdalena ostrzegają „co będzie się działo w Polsce i na świecie, jeśli nie dojdzie do pełnej intronizacji Jezusa Chrystusa na Króla Polski”.

Kaczyński z ptakiem, Ziobro z koniem

Jak podaje „Super Expres”, Michalina we śnie ujrzała Jarosława Kaczyńskiego, który całował ją w rękę i składał jej gratulacje. Pokazał jej również białą kartkę, na której miał wypisane o niej wszystkie informacje.

Gdy w wizji Michalina skończyła rozmawiać z prezesem, udał się na podwórko, a tam… rozmawiał z ptakami oraz drzewami. Zdaniem Michaliny, wizja rozgrywała się w aurze jesienno-zimowej, więc prawdopodobnie to przepowiednia wcześniejszych wyborów, które wygra partia chrześcijańska. PiS może natomiast rozpaść się na kilka mniejszych ugrupowań. Obawia się również, że prezes będzie cierpiał z powodu choroby psychicznej.

Michalinie śniło się, że była z misją dyplomatyczną u szejka. Miała kobietę jako tłumacza, aby zawrzeć pokój i ten pokój zawarła (był to kraj arabski, gdyż w oknie miała zamontowaną klatkę, tak aby mężczyźni jej nie widzieli). Ten pokój był konieczny dla dobra Polski, a nawet Europy

– pani Renata opisała kolejną wizję tajemniczej Michaliny.

Kobieta we śnie ujrzała również jak Zbigniew Ziobro traci swoje stanowisko i „siada na koniu trojańskim”, by zniszczyć PiS i przejąć władzę. Być może pani Michalina miała rację, bo pojawiły się już pogłoski, że Zbigniew Ziobro będzie walczył o stanowisko prezesa PiS.